Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
12°C | 16°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 16°C
petek, 28.10.2016
2°C | 17°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

KONCERT GODBE ZGORNJESAVINJSKE DOLINE V ......


KULTURA

| |
04.02.2015      18:18
A A

KONCERT GODBE ZGORNJESAVINJSKE DOLINE V MOZIRJUKoncert, 17. 1. 2015
Koncert, 17. 1. 2015
Deli:

17. januarja 2015 smo z godbo pripravili letni koncert v Športni dvorani v Mozirju. Medse smo sprejeli kar nekaj mladih talentiranih godbenikov in sicer dve flavtistki Lariso Kotnik in Lizo Zavolovšek, dve altsaksofonistki Lauro Presečnik in Klaro Kovač ter dva trobentača Matevža Kamplina in Jana Podmeninška. Solisti, ki so pokazali znanje na svojih inštrumentih so bili: Tomaž Guček- harmonika, Tilen Repenšek- pisalni stroj, tolkalska sekcija, Miklavž Pintar in Simon Brezovnik na trobenti ter Gašper Zamernik na pozavni. Med nami imamo tudi člana g. Franca Esa, ki je letos prejel od godbe spominsko karikaturo za 60 let igranja v godbeništvu.
 Gostili smo odlične plesalce iz plesne šole Migaj z Mojco ter plesni par Majo Pucelj z soplesalcem Petrom Filešom.


 Godbenike in plesalce pa je po ritmu usklajeval naš dirigent prof. Tomaž Podlesnik.
  Za program smo se kar nekaj mesecev pripravljali in vadili, da smo dosegli naš cilj in to je bil, da bi zadovoljili naše gledalce. Glede na odzive in nasmejane obraze ob odhodu iz dvorane smatramo, da smo cilj tudi dosegli in smo na to tudi zelo ponosni.

 

   Hitro je bilo konec lepega in spet smo morali začeti z novim programom za velikonočni koncert, ki bo 6.4. v Novi Štifti. Vljudno vabljeni.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KD GODBA ZGORNJE SAVINJSKE DOLINE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!