Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno oblačno
Danes in jutri bo v jugozahodni Sloveniji, občasno pa tudi v delu osrednje in južne Slovenije zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno z občasno zmerno oblačnostjo. Zjutraj bo ponekod po nižinah megla. Na Primorskem bo danes še pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem okoli 3, najvišje dnevne od 3 do 7, na Primorskem do 11 stopinj C.
-3°C | 5°C
ponedeljek, 05.12.2016
-4°C | 7°C
torek, 06.12.2016
-4°C | 10°C
sreda, 07.12.2016
-4°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-5°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Družinske pravljične matineje


KULTURA

| |
12.01.2016      15:54
A A

Družinske pravljične matinejeDeli:

Če ste zamudili prvo doživljajsko pravljico v okviru družinskih pravljičnih matinej, je hudo. A se da zamujeno vsaj malenkost omiliti. Še je čas, da se nam pridružite vsak drugi ponedeljek v mesecu februarju in marcu na doživljajskih pravljicah in kratkih ustvarjalnih delavnicah.

Na  deževen ponedeljkov večer 11. januarja, se je v prostorih muzejske zbirke Mozirje in Mozirjani,    zbrala pisana skupina malih in velikih. Pričela se je pravljica, ki nas je ponesla na Menino planino. Obiskala nas je Čirula slavna kuharica pravljic, gozdna vila in pajek Božo.

Sledila je ustvarjalna delavnica, ki so jo pripravile članice društva prijateljev mladine Mozirje.

 Z novim letom smo v Mozirju pričeli s pravljičnimi družinskimi matinejami. Pri organizaciji pomagajo Osrednja knjižnica Mozirje, društvo prijateljev mladine Mozirje in Kulturno – umetniški klub Potovke.

Lepo vabljeni,

8. februar ob 18. uri, na doživljajsko pravljico POVODNI MOŽ.

14. marec ob 18. ur,  na doživljajsko pravljico MRAVLJICA IN ČRIČEK.

Kje: V muzejski zbirki Mozirje in Mozirjani (nad slaščičarno Polonca).

 

 

 

 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mozirje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
December 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
04.12.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.