Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 27.03.2017

jasno
Danes bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja, ponekod drugod pa vzhodnik ali jugovzhodnik. Proti večeru bo veter ponehal. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 16, na Primorskem do 19 stopinj C.
-4°C | 16°C
torek, 28.03.2017
-2°C | 21°C
sreda, 29.03.2017
1°C | 21°C
četrtek, 30.03.2017
4°C | 21°C
petek, 31.03.2017
6°C | 23°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.3.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
16°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Družinske pravljične matineje


KULTURA

| |
12.01.2016      15:54
A A

Družinske pravljične matinejeDeli:

Če ste zamudili prvo doživljajsko pravljico v okviru družinskih pravljičnih matinej, je hudo. A se da zamujeno vsaj malenkost omiliti. Še je čas, da se nam pridružite vsak drugi ponedeljek v mesecu februarju in marcu na doživljajskih pravljicah in kratkih ustvarjalnih delavnicah.

Na  deževen ponedeljkov večer 11. januarja, se je v prostorih muzejske zbirke Mozirje in Mozirjani,    zbrala pisana skupina malih in velikih. Pričela se je pravljica, ki nas je ponesla na Menino planino. Obiskala nas je Čirula slavna kuharica pravljic, gozdna vila in pajek Božo.

Sledila je ustvarjalna delavnica, ki so jo pripravile članice društva prijateljev mladine Mozirje.

 Z novim letom smo v Mozirju pričeli s pravljičnimi družinskimi matinejami. Pri organizaciji pomagajo Osrednja knjižnica Mozirje, društvo prijateljev mladine Mozirje in Kulturno – umetniški klub Potovke.

Lepo vabljeni,

8. februar ob 18. uri, na doživljajsko pravljico POVODNI MOŽ.

14. marec ob 18. ur,  na doživljajsko pravljico MRAVLJICA IN ČRIČEK.

Kje: V muzejski zbirki Mozirje in Mozirjani (nad slaščičarno Polonca).

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mozirje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!