Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-5°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-8°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-7°C | 2°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-5°C
-1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Tekmovanje za zlato Vegovo priznanje


OSNOVNA ŠOLA

| |
22.05.2012      13:47
A A

Tekmovanje za zlato Vegovo priznanjeV učilnicah so tekmovalce pričakala darilca prijaznih donatorjev
V učilnicah so tekmovalce pričakala darilca prijaznih donatorjev
Deli:

Pravijo, da je matematika kraljica znanosti. Če je tako, smo v soboto, 21. 4. 2012, v Osnovni šoli Mokronog gostili kar 75 princev in princes. No, pravzaprav so bili to učenci 7., 8. in 9. razredov iz belokranjskih, dolenjskih ter posavskih osnovnih šol. Ljubezen do matematike, predvsem pa trdo delo in bogato znanje, so jim omogočili uvrstitev na 48. državno tekmovanje iz matematike za zlato Vegovo priznanje.

Tekmovalce so s kratkim kulturnim programom razvedrili učenci osnovne šole ter lutkarici, ki sta svoj glas posodili škratoma Mokronožcema. Uspešne matematike sta nagovorila tudi ravnateljica šole ter župan občine Mokronog-Trebelno.

Po dvournem reševanju nalog so mladi matematiki zadovoljni odhajali domov (tudi zaradi darilc, ki so jih za svoj trud dobili od različnih sponzorjev), hkrati pa v sebi nosili pričakovanja in želje po odličnih rezultatih.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OŠ MOKRONOG? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OŠ MOKRONOG
OŠ MOKRONOG
GUBČEVA CESTA 004
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.