Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
12°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
5°C | 13°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
5°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
21°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tečem, da pomagam


ŠPORT

| |
30.05.2013      15:21
A A

Tečem, da pomagam


Vseslovenska akcija “TEČEM, DA POMAGAM”, dobrodelni tek Lions kluba Trebnje 2013, sobota, 1. junij


Deli:

Lionsi smo ljudje, ki opazimo stisko človeka in se nanjo odzovemo z dejanji. Pomagamo slepim in slabovidnim, pomagamo tistim, ki so zaradi posebnih potreb odrinjeni na rob družbe, pa tudi tistim, ki jih je na rob pahnila socialna stiska. Vedno več ljudi v Sloveniji živi na robu preživetja. Vedno več otrok je lačnih. Vedno več družbenih skupin je socialno ogroženih.

 

Zato smo se slovenski Lionsi odločili, da organiziramo vseslovensko akcijo Tečem, da pomagam! Dogodek, ki bo simbolično združil ljudi dobre volje v dejanjih in mislih na tiste, ki potrebujejo pomočin jim podaril upanje, bo potekal v vseh večjih krajih Slovenije, potekal bo tam, kjer delujejo slovenski Lions klubi.

 

Slovenski Lions klubi in njihov podmladek Leo klubi bodo v svojih lokalnih skupnostih organizirali dobrodelni, družabni, rekreacijski tek, ki pa bo imel eno skupno vsebino: zadnji del trase bodo udeleženci pretekli ali prehodili z zavezanimi očmi in tako sami za nekaj trenutkov izkusili slepoto. Lionsi namreč od leta 1925 pomagajo slepim in slabovidnim po vsem svetu. Tek bo v soboto, 1. junija 2013, ob 10:30 v športnem parku pred športno dvorano v Mokronogu.


Štartnina bo simbolična in dostopna vsakomur. Več informacij v spodnjem vabilu.

 

Avtor: Mojca Pekolj, sporočilo za javnost





Priloge:
MS Office Word 2003
Vabilo
13378_razpis_lions_klub_trebnje_2013-tecem_da_pomagam.doc (469 KB)

Prenesi vse
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!