Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

jasno
Popoldne bo pretežno jasno. Ob morju se bo občasno pojavljala nizka oblačnost. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 12 stopinj C.
-3°C | 8°C
sobota, 10.12.2016
-4°C | 12°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 11°C
ponedeljek, 12.12.2016
1°C | 8°C
torek, 13.12.2016
-1°C | 4°C
Opozorila
Petek, 9.12.2016 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
8°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

SEP MOKRONOG ZMAGUJE


ŠPORT

| |
15.03.2013      17:49
A A

SEP MOKRONOG ZMAGUJEDeli:

V športni dvorani Mokronog se je, 9. 3. 2013, odvijal 17. krog 2. slovenske odbojkarske lige za moške. Domači igralci odbojkarskega kluba SEP Mokronog so po odločni igri v vseh prvinah odbojkarske igre nadigrali goste iz Žirovnice in tekmo po dobri uri igre dobili z rezultatom 3:0 (25:20, 25:19, 25:21). S tem so si domači igralci priigrali nove tri točke in se na prvenstveni lestvici povzpeli na 6 mesto. Igralci SEP Mokronoga so v drugem delu tekmovanja v zelo dobri formi saj so od osmih tekem zabeležili kar pet zmag, kar je za novince v drugoligaški druščini zavidljiv uspeh. Čeprav so jim mokronoški odbojkarski »strokovnjaki« pred začetkom sezone napovedovali izpad iz lige brez dobljene zmage, so odbojkarji SEP Mokronoga pokazali zelo dobre igre in imajo tekmo pred koncem že 7 zmag. V soboto jih čaka še gostovanje v Žužemberku, ki pa je tudi zadnja tekma v letošnji sezoni.

Trener SEP Mokronog, Srečko Starič: Fantje v drugem delu lige kažejo pravi obraz in izredno borbenost, krasi jih kolektivni duh in odločnost, v vseh elemntih igre so lepo napredovali. Ker jih je večina zelo mladih je pred njimi še veliko uspešnih tekmovalnih let.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!