Peta zmaga OK SEP Mokronog

| |
24.11.2011      17:41

Članska ekipa OK SEP Mokronog

V soboto je bil odigran 5. krog 3. Dol zahod. Ekipa SEP Mokronog je gostovala v Kranju, kjer jim je nasproti stala domača ekipa Astec triglav II. V prvem nizu so igralci SEP Mokronog povsem nadigrali domačo ekipo in niz dobili s 25:17. V nadaljevanju so se domači igralci prebudili in prikazali dobro igro. Kranjčani so v končnico prišli z rezultatom 23:22. Igralci SEP Mokronog so izenačili in po asu Slak-Riosse imeli zaključno žogo, ki so jo takoj izkoristili in v nizih povedli z 2:0.

V tretjem nizu smo bili priča mrtvemu teku obeh ekip. V drugi polovici niza pa so si igralci SEP Mokronog priigrali 4 točke prednosti, ki so na koncu zadostovale za zmago in osvojitev novi treh točk.

Tako je ekipa SEP Mokronog še vedno ostala neporažena in vodilna ekipa na lestvici po petih odigranih tekmah.

Igralce SEP Mokronog v soboto 26. 11. 2011 ob 19:00 čaka derbi vrha lestvice, saj v športno dvorano Mokronog prihaja drugo uvrščena ekipa Prigo Brezovica. Vljudno vabljeni!