Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo na jugozahodu zmerno do pretežno oblačno, drugod delno do pretežno jasno. Zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -3, na Primorskem do 6 stopinj C.
-2°C | 5°C
ponedeljek, 05.12.2016
0°C | 3°C
torek, 06.12.2016
1°C | 9°C
sreda, 07.12.2016
-2°C | 6°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 5°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Odbojkarska rekreacijska liga in Cvičkov ......


ŠPORT

| |
06.12.2011      11:14
A A

Odbojkarska rekreacijska liga in Cvičkov turnir


Odbojka pridobiva v Mokronogu vse več privržencev.


Deli:

 V dokaj močni rekreacijski ligi v Novem mestu nastopajo kar tri ekipe iz Mokronoga. in sicer Vini Mokronog, SEP Mokronog in Mokronog Veterani. Po četrtem krogu je na prvem mestu ekipa Vini Mokronog, SEP Mokronog je na tretjem in Mokronog Veterani na četrtem mestu. Naslednja kola bosta na razporedu 11. decembra. 

 Cvičkov turnir

Odbojkarski veterani Mokronoga so 19. novembra pripravili, tokrat že 10. Cvičkov turnir, na katerem so sodelovale štiri ekipe. Poleg domačih veteranov in kadetske ekipe SEP Mokronog, še ekipa Gorje iz Gorja pri Bledu in Triglav iz Kranja. Na turnirju so zmagali gostje iz Gorij, druga je bila ekipa SEP Mokronog-kadeti, tretja ekipa Triglav in četrta ekipa veteranov iz Mokronoga. 

                                                                                                          Mišo Hrovat

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!