Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 29.07.2016

pretežno jasno
Zvečer bodo še krajevne plohe in nevihte, predvsem v vzhodni Sloveniji bodo možni močnejši nalivi. Ponoči se bo ozračje umirilo. Postopno se bo zjasnilo, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 18, na Primorskem do 20 stopinj C.
17°C | 29°C
sobota, 30.07.2016
18°C | 31°C
nedelja, 31.07.2016
19°C | 32°C
ponedeljek, 01.08.2016
19°C | 28°C
Opozorila
Četrtek, 28.7.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
29°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Povej občini


SOSED SOSEDU

| |
27.09.2011      16:13
2
A A

Povej občini


Povej občini


Povej občini
Povej občini
Deli:
Vas v vašem lokalnem okolju pestijo problemi? Ne veste kako se lotiti reševanja? Ne veste na koga se obrniti, kdo bi vam lahko pomagal pri reševanju vašega problema? Izpostavite vaš problem in vprašanje na Moji občini in mi bomo poskrbeli, da boste dobili odgovor.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 2 komentarjev
Irena Sedej
Irena Sedej Se strinjam0 Se ne strinjam0
http://www.cajtng.com/kolumna-bosonoge-iz-doline-mokrih-nog/

13.08.2015 ob 11:52:58 Odgovor Prekliči
Jolanda Učakar
Jolanda Učakar Se strinjam0 Se ne strinjam0
Danes je prvi november - Dan mrtvih.
In zopet sem žalostna. Že dolga leta ne živim več v Mokronogu in včasih sem Mokronog obiskala na ta dan, da sem se poklonila svojcem na pokopališču. Odkar je naš grob skorajda v smeteh tja ne zahajam več. Očinski uradniki so odločili, da je kontejner s smetmi /kjer se baje najde še vse kaj drugega, kot odpad iz grobov/ ravno ob našem grobu. Ob grobu mojega strica, nosilca partizanske spomenice, mojih starih staršev, mojega očeta ... . Kljub prizadevanjem mojih tet se zadeva, da bi se problem ugodno rešil, ne premakne. Že nekaj časa razmišljam, da se bomo morali vključiti še drugi in morda pritegniti v rešitev problema tudi medije.
Do takrat pa me v Mokronog ne bo.
Jolanda Učakar

01.11.2013 ob 9:55:54 Odgovor Prekliči
2 komentarjev
Stran


Zadnji video posnetki Preglej vse

Bodite prvi pri oddaji mnenja.