Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 07.12.2016

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka burja. Tudi drugod bo precej jasno, ponekod pa se bo predvsem dopoldne zadrževala nizka oblačnost, po nekaterih nižinah pa megla, ki se bo lahko v Prekmurju zadržala večino dneva. Najvišje dnevne temperature bodo v krajih z dolgotrajno meglo malo pod 0, drugod od 1 do 5, na Primorskem do 12 stopinj C.
-2°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-2°C | 10°C
petek, 09.12.2016
-2°C | 11°C
sobota, 10.12.2016
-3°C | 13°C
nedelja, 11.12.2016
0°C | 11°C
Opozorila
Sreda, 7.12.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Prvošolci prvič v šolo


OSNOVNA ŠOLA

| |
06.09.2013      13:17
A A

Prvošolci prvič v šoloDeli:

V šolskem letu 2013/14 je  18 zvedavih prvošolcev prvič prestopilo šolski prag OŠ Mokronog. Ob popoldanskem druženju s starši, so ob glasbenem programu premagali prvo negotovost in si nadeli rumene rutke in kapice ter v spremstvu svojih učiteljic vstopili v 1. razred. Mlade radovedneže sta  pozdravila tudi ravnateljica Zvonka Kostrevc in župan Občine Mokronog-Trebelno Anton Maver. Zanimivo popoldne je kar prehitro minilo. Misli prvošolcev pa so bile že pri naslednjem šolskem dnevu, ko bodo sami s šolskimi torbicami prikorakali v razred in z učiteljicami delili prve učenosti.

                                                                                                         Učiteljici Polona Kralj Zupančič in Frančiška Kapus

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!