Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

jasno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
1°C | 11°C
nedelja, 26.02.2017
-4°C | 12°C
ponedeljek, 27.02.2017
2°C | 15°C
torek, 28.02.2017
5°C | 14°C
sreda, 01.03.2017
3°C | 15°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
1°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Prvošolci prvič v šolo


OSNOVNA ŠOLA

| |
06.09.2013      13:17
A A

Prvošolci prvič v šoloDeli:

V šolskem letu 2013/14 je  18 zvedavih prvošolcev prvič prestopilo šolski prag OŠ Mokronog. Ob popoldanskem druženju s starši, so ob glasbenem programu premagali prvo negotovost in si nadeli rumene rutke in kapice ter v spremstvu svojih učiteljic vstopili v 1. razred. Mlade radovedneže sta  pozdravila tudi ravnateljica Zvonka Kostrevc in župan Občine Mokronog-Trebelno Anton Maver. Zanimivo popoldne je kar prehitro minilo. Misli prvošolcev pa so bile že pri naslednjem šolskem dnevu, ko bodo sami s šolskimi torbicami prikorakali v razred in z učiteljicami delili prve učenosti.

                                                                                                         Učiteljici Polona Kralj Zupančič in Frančiška Kapus
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!