Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.05.2017

oblačno
Danes bo pretežno oblačno. Dopoldne bo občasno deževalo predvsem v vzhodni polovici Slovenije, popoldne pa se bodo pojavljale še krajevne plohe in posamezne nevihte. Lahko se bodo zavlekle tudi v noč na četrtek. Ponekod bo pihal veter severnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 25, na Primorskem do 27 stopinj C.
14°C | 25°C
četrtek, 25.05.2017
10°C | 22°C
petek, 26.05.2017
9°C | 23°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 25°C
nedelja, 28.05.2017
11°C | 27°C
Opozorila
Sreda, 24.5.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
25°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Četrtfinale državnega prvenstva v odbojki za ......


ŠPORT, ŠOLSTVO

| |
10.02.2012      12:00
A A

Četrtfinale državnega prvenstva v odbojki za starejše dečkeMočna volja in uspešno igranje sta jih popeljala v polfinale   Foto: J. G.
Močna volja in uspešno igranje sta jih popeljala v polfinale Foto: J. G.
Deli:

9. februarja se je v športni dvorani Osnovne šole Mokronog odvijalo četrtfinale državnega prvenstva v odbojki za starejše dečke. Udeležile so se ga štiri ekipe, in sicer iz OŠ Mokronog, OŠ Stranje, OŠ Staneta Žagarja Lipnica, OŠ n.h. Maksa Pečarja Ljubljana. Dečki OŠ Mokronog so na tekmi pokazali svojo požrtvovalnost in borbenost, žal pa izgubili z OŠ n.h. Maksa Pečarja Ljubljana, kar jih je stalo prvega mesta, vseeno pa so se z odlično igro uvrstili v državno polfinale.

Zmagovalci državnega četrtfinala v odbojki v skupini F so tako postali dečki OŠ n.h. Maksa Pečarja Ljubljana, drugo mesto so osvojili domači igralci, tretje mesto dečki OŠ Staneta Žagarja Lipnica, četrti pa so bili dečki OŠ Stranje.

Igralcem in njihovemu mentorju Mateju Dreži čestitamo za velik uspeh!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!