Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.01.2017

pretežno jasno
Danes bo v hribovitem svetu precej jasno, po nižinah v notranjosti pa bo večji del dneva oblačno ali megleno. Prehodno bo nekoliko bolj oblačno tudi na Primorskem. Najvišje dnevne temperature bodo po nižinah od -5 do 0, v višje ležečih krajih od 1 do 5, na Primorskem do 10 stopinj C.
-8°C | -2°C
torek, 24.01.2017
-8°C | -1°C
sreda, 25.01.2017
-7°C | -1°C
četrtek, 26.01.2017
-5°C | 1°C
petek, 27.01.2017
-11°C | -1°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.1.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-8°C
-2°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Četrtfinale državnega prvenstva v odbojki za ......


ŠPORT, ŠOLSTVO

| |
10.02.2012      12:00
A A

Četrtfinale državnega prvenstva v odbojki za starejše dečkeMočna volja in uspešno igranje sta jih popeljala v polfinale   Foto: J. G.
Močna volja in uspešno igranje sta jih popeljala v polfinale Foto: J. G.
Deli:

9. februarja se je v športni dvorani Osnovne šole Mokronog odvijalo četrtfinale državnega prvenstva v odbojki za starejše dečke. Udeležile so se ga štiri ekipe, in sicer iz OŠ Mokronog, OŠ Stranje, OŠ Staneta Žagarja Lipnica, OŠ n.h. Maksa Pečarja Ljubljana. Dečki OŠ Mokronog so na tekmi pokazali svojo požrtvovalnost in borbenost, žal pa izgubili z OŠ n.h. Maksa Pečarja Ljubljana, kar jih je stalo prvega mesta, vseeno pa so se z odlično igro uvrstili v državno polfinale.

Zmagovalci državnega četrtfinala v odbojki v skupini F so tako postali dečki OŠ n.h. Maksa Pečarja Ljubljana, drugo mesto so osvojili domači igralci, tretje mesto dečki OŠ Staneta Žagarja Lipnica, četrti pa so bili dečki OŠ Stranje.

Igralcem in njihovemu mentorju Mateju Dreži čestitamo za velik uspeh!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.