Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
12°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
5°C | 13°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
5°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
21°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Četrtfinale državnega prvenstva v odbojki za ......


ŠPORT, ŠOLSTVO

| |
10.02.2012      12:00
A A

Četrtfinale državnega prvenstva v odbojki za starejše dečkeMočna volja in uspešno igranje sta jih popeljala v polfinale   Foto: J. G.
Močna volja in uspešno igranje sta jih popeljala v polfinale Foto: J. G.
Deli:

9. februarja se je v športni dvorani Osnovne šole Mokronog odvijalo četrtfinale državnega prvenstva v odbojki za starejše dečke. Udeležile so se ga štiri ekipe, in sicer iz OŠ Mokronog, OŠ Stranje, OŠ Staneta Žagarja Lipnica, OŠ n.h. Maksa Pečarja Ljubljana. Dečki OŠ Mokronog so na tekmi pokazali svojo požrtvovalnost in borbenost, žal pa izgubili z OŠ n.h. Maksa Pečarja Ljubljana, kar jih je stalo prvega mesta, vseeno pa so se z odlično igro uvrstili v državno polfinale.

Zmagovalci državnega četrtfinala v odbojki v skupini F so tako postali dečki OŠ n.h. Maksa Pečarja Ljubljana, drugo mesto so osvojili domači igralci, tretje mesto dečki OŠ Staneta Žagarja Lipnica, četrti pa so bili dečki OŠ Stranje.

Igralcem in njihovemu mentorju Mateju Dreži čestitamo za velik uspeh!

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!