Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno jasno
Popoldne bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 1, na Primorskem do 6 stopinj C.
-7°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-7°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-9°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | -1°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 13h
Do četrtka zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela v četrtek čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko dosegala hitrost okoli 100 km/h.
-7°C
-1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Preprečevanje stresa in izgorevanja s ......


DOGODKI

| |
05.12.2013      15:43
A A

Preprečevanje stresa in izgorevanja s smiselnimi življenjskimi vsebinamiDeli:

V današnjem času je stres vsakodnevni pojav in najbolj pogosto ga doživljamo kot nekaj negativnega. Vendar je od naše notranje naravnanosti odvisno, kako se naučimo v življenju naravnati na stresne situacije. Lahko jih vzamemo kot breme in krivimo zunanje okoliščine, ali pa jih gledamo kot izziv in se naučimo z njimi živeti. Stres se največkrat nanaša na naše delovne ali medosebne odnose, ker se na teh dveh področjih največ udejstvujemo ter želimo biti uspešni in zadovoljni. S poznavanjem samega sebe in svojih prednosti ter pomanjkljivosti se lahko uspešno lotevamo vseh stresnih situacij.

 

V Krajevni knjižnici Mokronog bo potekala delavnica Preprečevanje stresa in izgorevanja s smiselnimi življenjskimi vsebinami, ki jo bo vodila izr. prof. dr. Zdenka Zaloka Divjak. Delavnica bo potekala v četrtek, 12. decembra 2013, ob 18.00. Vstop je prost.

 

Prijave Taji Borštnar na zdraveobcine@gmail.com ali 031 228 514.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.