Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.10.2016

jasno
Ponoči in zjutraj bo precej jasno, nekaj več oblačnosti bo predvsem v severovzhodnih krajih. Po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 5, ob morju okoli 8 stopinj.
2°C | 17°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 15°C
ponedeljek, 31.10.2016
7°C | 13°C
torek, 01.11.2016
3°C | 10°C
Opozorila
Petek, 28.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
17°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Preprečevanje stresa in izgorevanja s ......


DOGODKI

| |
05.12.2013      15:43
A A

Preprečevanje stresa in izgorevanja s smiselnimi življenjskimi vsebinamiDeli:

V današnjem času je stres vsakodnevni pojav in najbolj pogosto ga doživljamo kot nekaj negativnega. Vendar je od naše notranje naravnanosti odvisno, kako se naučimo v življenju naravnati na stresne situacije. Lahko jih vzamemo kot breme in krivimo zunanje okoliščine, ali pa jih gledamo kot izziv in se naučimo z njimi živeti. Stres se največkrat nanaša na naše delovne ali medosebne odnose, ker se na teh dveh področjih največ udejstvujemo ter želimo biti uspešni in zadovoljni. S poznavanjem samega sebe in svojih prednosti ter pomanjkljivosti se lahko uspešno lotevamo vseh stresnih situacij.

 

V Krajevni knjižnici Mokronog bo potekala delavnica Preprečevanje stresa in izgorevanja s smiselnimi življenjskimi vsebinami, ki jo bo vodila izr. prof. dr. Zdenka Zaloka Divjak. Delavnica bo potekala v četrtek, 12. decembra 2013, ob 18.00. Vstop je prost.

 

Prijave Taji Borštnar na zdraveobcine@gmail.com ali 031 228 514.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.