Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči se bo na Primorskem od zahoda oblačnost povečala. Drugod bo spremenljivo do pretežno oblačno. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, na Primorskem do 8 stopinj C.
4°C | 18°C
torek, 25.04.2017
8°C | 20°C
sreda, 26.04.2017
9°C | 22°C
četrtek, 27.04.2017
11°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 23.4.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Preprečevanje stresa in izgorevanja s ......


DOGODKI

| |
05.12.2013      15:43
A A

Preprečevanje stresa in izgorevanja s smiselnimi življenjskimi vsebinamiDeli:

V današnjem času je stres vsakodnevni pojav in najbolj pogosto ga doživljamo kot nekaj negativnega. Vendar je od naše notranje naravnanosti odvisno, kako se naučimo v življenju naravnati na stresne situacije. Lahko jih vzamemo kot breme in krivimo zunanje okoliščine, ali pa jih gledamo kot izziv in se naučimo z njimi živeti. Stres se največkrat nanaša na naše delovne ali medosebne odnose, ker se na teh dveh področjih največ udejstvujemo ter želimo biti uspešni in zadovoljni. S poznavanjem samega sebe in svojih prednosti ter pomanjkljivosti se lahko uspešno lotevamo vseh stresnih situacij.

 

V Krajevni knjižnici Mokronog bo potekala delavnica Preprečevanje stresa in izgorevanja s smiselnimi življenjskimi vsebinami, ki jo bo vodila izr. prof. dr. Zdenka Zaloka Divjak. Delavnica bo potekala v četrtek, 12. decembra 2013, ob 18.00. Vstop je prost.

 

Prijave Taji Borštnar na zdraveobcine@gmail.com ali 031 228 514.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!