Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo na vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v severozahodni Sloveniji ter na območju Snežnika in Kočevske bo občasno deževalo. Pihal bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
11°C | 22°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 21°C
petek, 28.04.2017
8°C | 15°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 18°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Miklavževanje na Žalostni gori


KULTURA, DOGODKI, VERSKE

| |
16.12.2014      12:28
A A

Miklavževanje na Žalostni gori


V petek, 5. 12. 2014, je otroke na Žalostni gori obiskal sveti Miklavž.


Miklavž pred polno dvorano (foto: Matej Jereb)
Miklavž pred polno dvorano (foto: Matej Jereb)
Deli:

Kot že vrsto let do zdaj je dobri mož tudi tokrat obiskal najmlajše otroke na Žalostni gori. Grozdetova dvorana je na predvečer Miklavževega praznika kar pokala po šivih. Pa ne samo zaradi velikega števila otrok in njihovih spremljevalcev, pač pa tudi zaradi prijetnega vzdušja in napetega pričakovanja.

 

Otroci so najprej prisluhnili lutkovni predstavi, v kateri so se jim predstavili angelčki, ki pomagajo Miklavžu prebirati pisma otrok in izpolnjevati njihove želje. Za tem se je pridružil še sveti Miklavž, seveda v spremstvu angelov in parklja, ki je otroke kratko nagovoril. Ti so dokazali, da so bili v iztekajočem se letu zares pridni, zato so si prislužili lepa in uporabna darila, ki jih je tudi letos sofinancirala občina.

 

Obljubili smo, da si bomo tudi v prihodnje prizadevali za dobro, in se od Miklavža poslovili.

 

Manca Hočevar

 

Foto: Matej Jereb

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!