Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v vzhodnih krajih zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo oblačno in občasno bo deževalo v zahodni in osrednji Sloveniji, na severu pa do Koroške. Več padavin bo na zahodu. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
11°C | 21°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 22°C
petek, 28.04.2017
12°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 13h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
11°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

MOKRE TAČKE MED NAJBOLJŠIMI V DRŽAVI


KULTURA

| |
09.06.2012      13:17
A A

MOKRE TAČKE MED NAJBOLJŠIMI V DRŽAVI


S predstavo Aaačih Staneta Pečka se je mokronoška lutkovna skupina Mokre tačke uvrstila na Srečanje lutkovnih skupin Slovenije


Deli:

Za uvrstitev se je potegovalo 98 predstav oz. skupin, ki so morale skozi strogo strokovno sito na občinskih, medobčinskih in regijskih srečanjih. Uspelo je osmim, med temi, kot edini s področja Dolenjske, Bele krajine in Posavja, tudi Mokrim tačkam iz KUD Emil Adamič Mokronog. Pod tem imenom že leta ustvarja skupina mokronoških vzgojiteljic iz vrtca Mokronožci, in sicer Polonca Bartolj, Polona Kralj Zupančič, Bojana Gregorčič in Andreja Oštir ter njihov "hišni avtor" Stane Peček.

Srečanje lutkovnih skupin Slovenije je bilo 5. junija v Šmartnem ob Paki.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!