Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-5°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-8°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-6°C | 4°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-5°C
-1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Lutkovna skupina Mokre tačke na Državnem ......


UMETNOST

| |
09.06.2016      10:56
A A

Lutkovna skupina Mokre tačke na Državnem srečanju lutkovnih skupin SlovenijeDeli:

Po območnem in regijskem srečanju lutkovnih skupin so bile Mokre tačke izbrane  na podlagi ogledov na srečanju posameznega nivoja v okviru Koordinacije Dolenjska, Bela krajina in Posavje. Letošnja selektorica za državno srečanje,  Jelena Sitar, priznana lutkarica, pedagoginja,  je izbrala za državno srečanje11 skupin iz cele Slovenije. Med izbranimi so v torek, 7. junija 2016, na odru  Kulturnega doma Medvode pred polno dvorano kot druge po vrsti nastopile tudi LS Mokre tačke iz Mokronoga, ki delujejo kot sekcija KUD Emil Adamič Mokronog. S predstavo Tri slovenske ljudske pravljice, pod vodstvom Polonce Bartolj, so navdušile gledalce in za nastop na državnem srečanju prejele zlato plaketo.  Za lutkovno skupino je izjemen uspeh in smo nanje in na njihovo kvalitetno delo lahko zelo in upravičeno ponosni.
Iskrene čestitke LS Mokre tačke za dosežene uspehe v letošnji sezoni na lutkovnem področju, ter še veliko lutkovnega elana za nove predstave, ki se jih vedno znova veselimo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.