Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 08.12.2016

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, po nižinah bo večinoma nastala megla.
-2°C | 10°C
petek, 09.12.2016
-1°C | 10°C
sobota, 10.12.2016
-2°C | 11°C
nedelja, 11.12.2016
-1°C | 10°C
ponedeljek, 12.12.2016
1°C | 6°C
Opozorila
Sreda, 7.12.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
10°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Letni kino v Mokronogu


KULTURA

| |
20.08.2014      9:38
A A

Letni kino v Mokronogu


Občina Mokronog-Trebelno bo svojim občanom tudi to poletje omogočila ogled lahkotnega filma v okviru letnega kina. V sodelovanju z Javnim skladom RS za kulturne dejavnosti, OI Trebnje in ZKD Trebnje bo v soboto, 23. avgusta ob 21.00 v Mokronogu, pri gasilskem domu na ogled film Ljubezen je vse, kar potrebuješ.V primeru slabega vremena bo ogled filma v dvorani Upravno-kulturnega središča Mokronog.


Ljubezen je vse, kar potrebuješ
Ljubezen je vse, kar potrebuješ
Deli:
Režija: Susanne Bier
Igrajo: Pierce Brosnan, Trine Dyrholm, Paprika Steen, Stina Ekblad, Sebastian Jessen
Žanr: Romantična komedija
Dolžina: 111 minutO filmu so zapisali:Ida (Dyrholm) je danska frizerka, ki je pravkar končala zdravljenje s kemoterapijo in svojega moža v postelji zalotila z njegovo mlado kolegico. Philip (Brosnan) je ovdoveli angleški poslovnež, ki je zaradi poslovnih obveznosti prisiljen živeti na Danskem. Ko se odpravi na poroko svojega sina Patricka v Italijo, na parkirišču po nesrečnem naključju sreča Ido, za katero se izkaže, da je mama Patrickove neveste. Nesamozavestna Ida in vedno čemerni Philip na videz nimata ničesar skupnega, razen tega, da oba menita, da njuna otroka nista za skupaj. Kljub temu pa se presenetljivo zbližata."Ljubezenska zgodba, ki se izogne osladni sentimentalnosti, je redkost. Še večja redkost pa je prepričljiva romantična komedija s protagonisti srednjih let, ki se izogne šalam o povešeni koži in upadajočem libidu. Ljubezen je vse, kar potrebuješ se izmakne vsem običajnim hollywoodskim romantičnim klišejem." Claudia Puig, USA Today

"Film Ljubezen je vse, kar potrebuješ je namenjen občinstvu, za katerega filmska industrija le redko poskrbi: inteligentnim odraslim, ki cenijo tankočutne in tople romantične komedije." Robbie Collin, The Telegraph

"Zadnji film Susanne Bier pokaže, kaj se zgodi, ko nadarjena ustvarjalka uporabi prijeme komercialne filmske industrije, da bi ustvarila ganljivo zgodbo o zelo pristnih čustvenih potrebah. Čudovit film." Trevor Johnston, Time Out London

"To je film o ranljivosti in upanju z vseskozi prisotnim vizualnim in pripovednim motivom limon, ki protagoniste in gledalce roti, naj si naredijo limonado (v smislu reka Če ti življenje ponuja limone, si naredi limonado). In večinoma si jo res. Pri tem oprostimo konvencijam žanra, ali pa jih morda sprejmemo, saj privlačnost filma ne tiči v predvidljivem koncu, ampak v užitku, ki ga prinaša pot do tja." Meredith Slifkin, Film CommentVir: www.siol.netVSTOP PROST!0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JSKD OI Trebnje v Občini Mokronog-Trebelno? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!