Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
13°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
5°C | 13°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
5°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

KONCERT NA TREBELNEM


KULTURA

| |
17.12.2011      15:40
A A

KONCERT NA TREBELNEMToni Gašperič, Irena Tratnik Dosso, Blaž Jurjevčič
Toni Gašperič, Irena Tratnik Dosso, Blaž Jurjevčič
Deli:

Sinoči, 16. decembra, je bilo v dvorani večnamenskega doma na Trebelnem pravo prednovoletno vzdušje, ki so ga v organizaciji Zveze kulturnih društev Trebnje ustvarili pevka Irena Tratnik Dosso, jazz pianist ter vrhunski glasbenik Blaž Jurjevčič in povezovalec večera humorist Toni Gašperič, legenda odrskih desk.  Pevka Irena Tratnik je bivša Trebanjka, ki je še vedno razpeta med Trebnjem in Italijo, kamor jo je pred skoraj dvema desetletjema odselila ljubezen.  V glasbenem večeru so se prepletale italijanske in španske uspešnice, tradicionalne lahkotne jazz skladbe svetovnih avtorjev, slovenske popevke zlate dobe in hrvaške večno zelene melodije Nad koncertom je bil navdušen tudi župan občine Mokronog-Trebelno gospod Anton Maver, ki se je nastopajočim zahvalil za izjemen večer, obiskovalcem pa je izrekel zahvalo za sodelovanje med letom in zaželel uspešno prihajajoče leto.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!