Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

pretežno oblačno
Proti večeru se bo dež na zahodu okrepil in ponoči zajel večji del države, vmes lahko tudi zagrmi.
12°C | 17°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 14°C
petek, 28.10.2016
5°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
5°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Miklavževanje v Mirni Peči


KULTURA, VERSKE

| |
10.12.2015      12:10
A A

Miklavževanje v Mirni PečiDeli:

Na prvo decembrsko soboto je po letu dni mirnopeške otroke zopet obiskal sveti Miklavž. Ni samo držal svoje lanske obljube, da spet pride, malo je pogledal tudi v svoje zlate knjige, v katerih so zapisana imena vseh pridnih otrok. Da te knjige zagotovo ne lažejo, je številnim zbranim pridnim otrokom povedal kar sam in jih za njihovo pridnost še posebej pohvalil. Z drugošolci je nastopil v igrici Miklavž prihaja, v kateri je otroke podučil, da ne morejo vedno dobiti vsega, kar si želijo in se morajo veseliti majhnih in preprostih daril, ki so prav tako lahko zelo zanimiva in uporabna. Poleg njih je v programu nastopila še petošolka Pia, Miklavž pa je s seboj pripeljal tudi parklja, ki nas je prav dobro prestrašil. Tudi letos se je miklavževanje, ki so ga drugošolcem pomagali pripraviti tnjihovi starši, odvijalo v prostorih Osnovne šole Toneta Pavčka. Ravnatelju se prijazno zahvaljujemo, da so nam bila za ta dogodek odprta šolska vrata.  

Ob prijetnem druženju je bilo Miklavžu kar težko zapustiti Mirno Peč, a je obljubil, da se drugo leto zagotovo spet vrne, saj se tu v naši družbi počuti skoraj tako dobro kot doma v nebesih.

Povezani članki
fotosimbioza.jpg
- -
pred 54 tedni
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Glasilo Občine Mirna Peč? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!