Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bodo padavine ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo. Na severozahodu bo ostalo bolj oblačno, občasno bodo še krajevne plohe. Pihal bo jugozahodnik. Temperature bodo od 9 do 15, na Primorskem do 17 stopinj C.
12°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 17°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

LETOVANJE V IZOLI


TURIZEM, DRUŠTVA

| |
21.11.2015      19:12
A A

LETOVANJE V IZOLIDeli:

Društvo upokojencev Mirna Peč vsako leto za svoje člane organizira letovanje na morju v hotelu Delfin v Izoli. Letos smo se povezali  z upokojenci iz DU Podgorje Stopiče ter se skupaj z avtobusom odpeljali v Izolo, kjer so nas v hotelu lepo sprejeli in namestili  po sobah. Iz našega društva je letovalo 38 članov.

Vsak dan  smo se kopali, družili in  sprehajali ob morju in po lepi zeleni okolici nad Izolo in Strunjanom. Ob večerih smo se zabavali, saj  se je v hotelu vedno kaj dogajalo,  pripravili so  kulturni program z nastopom  folklorne skupine in pevskim  zborom, pa tudi ples ni manjkal. Udeležili smo se tradicionalnega praznika kakija v Strunjanu. Čas nam je kar prehitro minil.

Društvo upokojencev Mirna Peča si bo tudi v prihodnje prizadevalo, da organizira  letovanje na morju in s tem prispeva oziroma omogoči, da to koristijo tudi tisti, ki nimajo lastnih prevoznih sredstev oziroma se glede na leta ne odpravljajo sami na pot.

Udeleženci letovanja so bili z organizacijo in nudenimi storitvami v hotelu Delfin zelo zadovoljni.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!