Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno, v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem pa bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do okoli 8 stopinj C.
-10°C | 2°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-9°C | 1°C
torek, 24.01.2017
-7°C | 0°C
sreda, 25.01.2017
-4°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
-10°C
2°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Župan Kastelic sprejel bronastega Roka ......


ŠPORT, OBČINSKE

|

- -

|
09.11.2016      21:30
A A

Župan Kastelic sprejel bronastega Roka ErštetaEršteta, ki je na evropskem prvenstvu v tajskem boksu osvojil bron, je sprejel domači župan Kastelic.FOTO: Nataša Rupnik
Eršteta, ki je na evropskem prvenstvu v tajskem boksu osvojil bron, je sprejel domači župan Kastelic.FOTO: Nataša Rupnik
Deli:

Mirnopeškega tekmovalca tajskega boksa in dobitnika bronastega odličja z minulega evropskega prvenstva v SplitRoka Eršteta  ter njegovega trenerja in predsednika novomeškega društva Scorpion Gym Iztoka Vorkapića je v sredo sprejel župan Občine MIrna Peč Andrej Kastelic. 

 

Župan je v uvodu izrekel dobrodošlico obema ter povedal, da je Občina Mirna Peč ponosna na svojega občana Roka Eršteta, ki je prvi mirnopeški športnik z medaljo z velikih tekmovanj.  Gre za izreden uspeh tekmovalca in kluba. Dokaz o izrednem talentu in odličnem delu kluba pa je tudi dejstvo, da Rok tajski boks trenira šele tretje leto, v preteklem letu pa je že dosegel odlično peto mesto na svetovnem pokalu na Tajskem.  Občina dosežke mirnopeških športnikov, ki sicer trenirajo in igrajo v klubih sosednjih občin, spremlja in jim poskuša po svojih močeh pomagati in obljubil, s čimer bo nadaljevala tudi v prihodnje.

 

Spregovorili so tudi o možnostih sodelovanja med matičnim klubom Scorpion gym in Občine Mirna Peč v prihodnje, saj bo izgradnja nove športne dvorane v naslednjem letu nudila za to odlične prostorske pogoje. Prav tako pa je župan klubu zaželel, da se kar najhitreje izpolnijo njihova prizadevanja, da se tajski boks uvrsti med olimpijske športe, s čimer bodo njihovi tekmovalci dobili priložnost nastopa tudi na tovrstnem tekmovanju, hkrati pa bo s tem športu dana dodatna veljava in lažja pot do pridobitve prepotrebnih sredstev.

 

Predsednik društva in mednarodni predstavnik za tajski boks Iztok Vorkapić in dobitnik bronaste medalje Rok Eršte sta se županu g. Andreju Kastelicu zahvalila za povabilo in pozornosti, ki jo je občina Mirna Peč izkazala športniku ter doseženem rezultatu.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OBČINA MIRNA PEČ
OBČINA MIRNA PEČ
TRG 2
Tel:(07) 393 61 00
Glasilo Občine Mirna Peč
Številka: 63
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
26.01.201 | Tečaji in delavnice
SPROŠČANJE Z GONGOM

Bodite prvi pri oddaji mnenja.