Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

pretežno oblačno
Popoldne bo delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo, megla in nizka oblačnost po nižinah se bosta razkrojili. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 7 do 12, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
4°C | 12°C
nedelja, 23.10.2016
5°C | 16°C
ponedeljek, 24.10.2016
9°C | 21°C
torek, 25.10.2016
12°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

DPM Mirna Peč osvojilo Triglav


PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
18.01.2016      22:47
A A

DPM Mirna Peč osvojilo Triglav


Pisalo se je leto 2015, ko je Društvo podeželske mladine Mirna Peč postalo "tapravo slovensko".


Deli:
Da se malo pogrejete v teh zimskih temperaturah, si oglejte kratek video prispevek Društva podeželske mladine Mirna Peč, ki se je lani avgusta odpravilo na najvišji slovenski vrh Triglav in ga tudi osvojilo. In kot se za Mirnopečane spodobi, so se na pohod odpravili  s harmoniko in zvrhano mero dobre volje. 

In kako se je pohod odvijal?
"Na predzadnjo avgustovsko nedeljo  smo se v zgodnjih jutranjih urah napotili proti Pokljuki, kjer smo pustili vozila. Z veliko dobre volje in polni energije smo se odpravili proti Vodnikovi koči in naprej proti Kredarici. Vmes nas je spremljal zvok harmonike.  Še isto popoldne smo se podali na vrh, do Aljaževega stolpa. Po vrnitvi v kočo Kredarico, je sledila topla malica. Po malici pa žurka do zgodnjih jutranjih ur, s harmoniko in sekstetom Odoica. Da ni bilo vse tako lepo, nam je jutranji povratek v dolino kazila kratka dežna nevihta.  Vsi zdravi in zadovoljni smo se odpeljali proti Bledu na kremšnito in nato proti domu. Več pa si lahko pogledate v priloženem videu."0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mirna Peč!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!