Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 25.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno, prehodno se bo nekoliko pooblačilo tudi v višjih legah in na Primorskem. Tam se bo burja nekoliko okrepila. Ponekod na jugu bo občasno lahko naletaval sneg. Najnižje jutranje temperature bodo od -12 do -6, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-6°C | -2°C
četrtek, 26.01.2017
-5°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-9°C | -2°C
sobota, 28.01.2017
-7°C | 6°C
nedelja, 29.01.2017
-4°C | 5°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-6°C
-2°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

DPM Mirna Peč osvojilo Triglav


PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
18.01.2016      22:47
A A

DPM Mirna Peč osvojilo Triglav


Pisalo se je leto 2015, ko je Društvo podeželske mladine Mirna Peč postalo "tapravo slovensko".


Deli:
Da se malo pogrejete v teh zimskih temperaturah, si oglejte kratek video prispevek Društva podeželske mladine Mirna Peč, ki se je lani avgusta odpravilo na najvišji slovenski vrh Triglav in ga tudi osvojilo. In kot se za Mirnopečane spodobi, so se na pohod odpravili  s harmoniko in zvrhano mero dobre volje. 

In kako se je pohod odvijal?
"Na predzadnjo avgustovsko nedeljo  smo se v zgodnjih jutranjih urah napotili proti Pokljuki, kjer smo pustili vozila. Z veliko dobre volje in polni energije smo se odpravili proti Vodnikovi koči in naprej proti Kredarici. Vmes nas je spremljal zvok harmonike.  Še isto popoldne smo se podali na vrh, do Aljaževega stolpa. Po vrnitvi v kočo Kredarico, je sledila topla malica. Po malici pa žurka do zgodnjih jutranjih ur, s harmoniko in sekstetom Odoica. Da ni bilo vse tako lepo, nam je jutranji povratek v dolino kazila kratka dežna nevihta.  Vsi zdravi in zadovoljni smo se odpeljali proti Bledu na kremšnito in nato proti domu. Več pa si lahko pogledate v priloženem videu."


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mirna Peč!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Občine Mirna Peč
Številka: 63
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.01.2017
Danes ni dogodkov.
26.01.201 | Tečaji in delavnice
SPROŠČANJE Z GONGOM

Bodite prvi pri oddaji mnenja.