Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 05.12.2016

pretežno jasno
Ponoči se bo oblačnost od jugozahoda prehodno širila tudi nad osrednjo in del vzhodne Slovenije. Po nekaterih nižinah bo zjutraj megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, na Primorskem od 0 do 5 stopinj C.
1°C | 5°C
torek, 06.12.2016
0°C | 9°C
sreda, 07.12.2016
-3°C | 6°C
četrtek, 08.12.2016
-3°C | 5°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
5°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

92 LET FRANČIŠKE KOLENC


DRUŠTVA

| |
11.03.2016      12:58
A A

92 LET FRANČIŠKE KOLENCDeli:

6. marca  je praznovala Fani Kolenc iz Jablana 92.  rojstni dan. Članica Društva upokojencev je že od vsega začetka delovanja. Vsako leto  jubilante, predvsem pa starejše nad devetdeset let obiščemo  skupaj z županom naše občine in predstavnico Rdečega križa. Tudi letos nas je slavljenka Fani pričakala razposajena in dobre volje. Daljnega leta 1951 si je ustvarila družino in se preselila iz Cegelnice pri Novem mestu k možu v Jablan. Mož je bil zaposlen, ona pa je vodila kmetijo in vzgajala dve hčerki. Leta 1989 je ovdovela. Razveseljujejo jo  štirje vnuki in šest pravnukov. Gospa Fani je še vedno bistrega duha, z zanimanjem spremlja dogajanje  po televiziji, rada tudi bere. Očal pri branju še vedno ne potrebuje. Ob odhodu smo ji zaželeli še naprej trdega zdravja, z željo, da se vidimo zopet ob letu osorej.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!