Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

jasno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
1°C | 11°C
nedelja, 26.02.2017
-4°C | 12°C
ponedeljek, 27.02.2017
2°C | 15°C
torek, 28.02.2017
5°C | 14°C
sreda, 01.03.2017
3°C | 15°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
1°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dedek Mraz obiskal pridne mirnopeške otroke


NOVICE

|

- -

|
16.12.2015      17:22
A A

Dedek Mraz obiskal pridne mirnopeške otrokeDeli:
Dedek Mraz se je v torek ustavil tudi v stari šoli v  Mirni Peči in obdaril otroke. 227 predšolskih otrok in prvošolce je razveselil z miniončki, knjigicami, posteljnino in sladkarijami. Pri razdeljevanju daril so mu pomagale zveste snežinke Karin, Nuša, Ula, Katja, Lina,  jelenčka Žana in lisička Lara. Otrokom pa so zaplesale tudi prikupne plesalke domačega vrtca in šole. Prigode družine Novakovih pa je predstavil čarodej Toni.

Dogodek je potekal v organizaciji Občine Mirna Peč in Društva prijatelja mladine Mojca. Mirnopeškim donatorjem se zahvaljujemo za njihovo finančno pomoč: PGD Mirna Peč, Milan Špolar s.p., Anton Miklič s.p., Brikplastika, Jože Krevs s.p., Alojzija Derganc.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mirna Peč!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!