Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 30.05.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno.
15°C | 31°C
sreda, 31.05.2017
13°C | 31°C
četrtek, 01.06.2017
14°C | 30°C
petek, 02.06.2017
14°C | 28°C
Opozorila
Ponedeljek, 29.5.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dedek Mraz obiskal pridne mirnopeške otroke


NOVICE

|

- -

|
16.12.2015      17:22
A A

Dedek Mraz obiskal pridne mirnopeške otrokeDeli:
Dedek Mraz se je v torek ustavil tudi v stari šoli v  Mirni Peči in obdaril otroke. 227 predšolskih otrok in prvošolce je razveselil z miniončki, knjigicami, posteljnino in sladkarijami. Pri razdeljevanju daril so mu pomagale zveste snežinke Karin, Nuša, Ula, Katja, Lina,  jelenčka Žana in lisička Lara. Otrokom pa so zaplesale tudi prikupne plesalke domačega vrtca in šole. Prigode družine Novakovih pa je predstavil čarodej Toni.

Dogodek je potekal v organizaciji Občine Mirna Peč in Društva prijatelja mladine Mojca. Mirnopeškim donatorjem se zahvaljujemo za njihovo finančno pomoč: PGD Mirna Peč, Milan Špolar s.p., Anton Miklič s.p., Brikplastika, Jože Krevs s.p., Alojzija Derganc.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mirna Peč!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!