Uspeh karateista YOSHITAKE Miren

NOVICE

| |
10.12.2015      11:46

Karateist Leban Danijel je na 6. svetovnem prvenstvu Fudokan v Beogradu zasedel fantastično 5. mesto

Danijel Leban z diplomo osvojenega 5. mesta na SP

V Beogradu je od 2. do 6. decembra potekalo 6. svetovno prvenstvo v tradicionalnem karateju FUDOKAN Beograd 2016.

Tudi ITKF Slovenija, katere vršilec dolžnosti predsednika je trenutno Miloš Cotič, je na SP v Beograd poslala svojo reprezentanco 16 tekmovalcev.

Z velikim veseljem vas seznanjamo, da se je vanjo uvrstil tudi tekmovalec iz našega karate kluba Yoshitaka Miren – Danijel Leban. Še večje presenečenje in evforično veselje smo doživeli, ko so naši tekmovalci začeli osvajati medalje ali izredne uvrstitve. Tega nismo pričakovali niti v sanjah. Naš cilj je bilo napredovanje v 2., 3. največ v 4. kolo. Fantje in dekleta pa so nas znova in znova presenečali.

Naj povemo, da je na SP prisostvovalo 52 držav s približno 2700 tekmovalci. Naša reprezentanca, ki je bila okrnjena v vseh pogledih, se je uvrstila na končno skupno 5. mesto z osvojenimi 6 medaljami. Še večje zadoščenje pa imamo v klubu YOSHITAKA Miren z uvrstitvijo Danijela Leban na fantastično 5. mesto v najbolj množični kategoriji seniorjev.

Čestitamo športnikom, vodstvu reprezentance ter staršem, ki so vse skupaj finančno tudi omogočili. Danijelu pa želimo, da bi na svoji poti vztrajal  v dobro sebi in klubu.

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE DRUŠTVO YOSHITAKA MIREN? x