Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo deloma jasno. Ponekod po nižinah ter ob morju bo megleno. V višje ležečih krajih se bo krepil zahodni veter, ki pa bo le redkokje segel do nižin. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do 0, ob morju okoli 4 stopinje C.
-4°C | 9°C
sobota, 10.12.2016
-6°C | 10°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 9°C
ponedeljek, 12.12.2016
4°C | 13°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 9°C
Opozorila
Četrtek, 8.12.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Prenovljen KAMPO BAR


ŠPORT, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
21.03.2016      23:11
A A

Prenovljen KAMPO BARDeli:

Čeprav nismo igrali nogometa, je bilo v petek, 11. marca 2016, na mirenskem kampotu slovesno.

Po 7 letih oddaje lokala v najem, se je namreč novo vodstvo ND Adria odločilo, da ponovno prevzamejo Kampo bar pod okrilje društva.

Pred množico nestrpnih obiskovalcev je najprej stopil mirenski župnik, Robert Ušaj, ki je blagoslovil prenovljene prostore, vse prisotne, vino in »mega šalam«.

Predsednik ND Adria, Erik Kovic, se je iskreno zahvalil vsem glavnim akterjem, katerim gre zasluga, da je nastal tako prijeten lokal. Vsak je pomagal na način, ki mu je najbližje in kot najbolje zna, prostovoljcev in sponzorjev res ni bilo malo. Posebej je poudaril, da je bar namenjen vsem ljudem, ne samo ljubiteljem nogometa. Tu se bodo srečevali stari in mladi, prepletale generacije, tu se bo navijalo za Adrio, igralo karte, pikado…

V ND Adria so ponosni, da njihovo delo spremljajo in jim svetujejo »nonoti iz ozadja« - Sergio Škabar, Lojze Blažič in Niko Lutman. Prav njim je pripadla čast, da so slovesno prerezali trak in otvorili prenovljen Kampo bar.

Ne samo z »nonoti iz ozadja«, v društvu zgledno sodelujejo tudi s KS Miren. Najnovejši rezultat tega sodelovanja je nov defibrilator, ki visi na zunanji steni bara. Nakup so omogočili KS Miren, Petrol in Zavarovalnica Triglav. To je nova, pomembna, zelo dobrodošla pridobitev, ki lahko rešuje življenja.

V Mirnu smo bogatejši za še en prijeten lokal, vabimo vas, da obiščete KAMPO BAR!

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KRAJEVNA SKUPNOST MIREN? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KRAJEVNA SKUPNOST MIREN
KRAJEVNA SKUPNOST MIREN
MIREN 137
Tel:0599 26187
OBČINA MIREN - Glasilo
Številka: 6
Izšla: 10.10.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
December 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
08.12.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.