Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Po nekaterih kotlinah bo nastala megla. Burja na Primorskem bo slabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -14 do -9, ob morju ter ponekod v Vipavski dolini okoli -2 stopinji C.
-5°C | 10°C
nedelja, 22.01.2017
-2°C | 8°C
ponedeljek, 23.01.2017
-4°C | 13°C
torek, 24.01.2017
-2°C | 8°C
sreda, 25.01.2017
-1°C | 7°C
Opozorila
Petek, 20.1.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Dogajanje v Kostanjevici


LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI

| |
04.09.2013      18:12
A A

Dogajanje v KostanjeviciCountry mame
Country mame
Deli:

Letošnje leto se v Kostanjevici na Krasu ne predamo. Glede na to, da z letošnjim pustom nismo uspeli pregnati zime, smo v drugo poskusili s koncertom Sotočja. V soboto 23.3.2013 smo preživeli večer s kulturno umetniškim društvom Sotočje. Oktet Sotočje, vokalna skupina KUD Sotočje in ženski kvartet KUD Sotočje, so nam s svojimi odličnimi vokali polepšali sobotni ˝pomladni˝ večer. Vendar je pred nami bil zopet teden zime, ki je bila letos zelo vstrajna. V naši vasi smo se tako zopet odločili upreti zimi in pomlad priklicati z materinskim dnem. Velikonočni ponedeljek smo tako malce popestrili z dnem posvečenam vsem mamam. Vsi nastopajoči so nam zopet poskušali pričarati pomlad in nam s svojimi odličnimi nastopi pričarali čudovit zaključek velikonočnih praznikov. Otroci iz vrtca Kostanjevica, otroci osnovne šole iz Kostanjevice, hip hop skupina pod vodstvom Mateje Terčon, domači pevski zbor ter tudi drugi posamezniki iz naše vasi so našim mamam pripravili lep program in za zaključek vsega dogajanja so nam popoldan popestrile še ˝country mame˝, ki so se nam predstavile s svojim plesom. 

Mesec junij pa je bil v Kostanjevici nekoliko bolj športno obarvan. V začetku meseca je ŠD Fajti hrib organiziralo turnir v košarki. Konec meseca pa smo preživeli v nogometnem vzdušju, odvijal se je namreč dvodnevni turnir v nogometu. Za zaključek tega nekoliko bolj športnega meseca pa je ŠD Fajti hrib poskrbelo še za zabavo s skupino DUO 57.

V jesenskih mesecih (zadni vikend v septembru) imamo v mislih izpeljati še pohod, ki ga 25.5.2013 žal nismo uspeli zaradi vremenskih nevšečnosti. Upamo, da nam bo tokrat uspelo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KRAJEVNA SKUPNOST KOSTANJEVICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!