Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.03.2017

oblačno
Ponoči bo delno jasno, občasno ponekod pretežno oblačno. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, ob morju okoli 9 stopinj C.
5°C | 19°C
sobota, 25.03.2017
4°C | 17°C
nedelja, 26.03.2017
4°C | 9°C
ponedeljek, 27.03.2017
-3°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 23.3.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

14. Božično - Novoletni koncert v Podzemlju ......


TURIZEM

| |
28.12.2011      21:36
A A

14. Božično - Novoletni koncert v Podzemlju Pece



Deli:

Božično - Novoletni koncert v Podzemlju Pece

 

V avtentično ohranjenem »frlezcimru«, v centralnem delu rudnika, kjer so se ob prihodu na delo zbirali tudi rudarji, je danes urejen prostor, namenjen kulturnim in zabavnim prireditvam. Že večletno tradicijo med prireditvami ima božično-novoletni koncert, katerega sta Turistično društvo Mežica in Podzemlje Pece, d.o.o. letos priredila že štirinajstič zapored. 

 

V tem zanimivem okolju so se nam do danes predstavili že številni priznani glasbeniki, kot so skupina Orlek, Katalena, Kontrabant, Čompe, Samo Šalamon New Quartet, Matjaž Pikalo & Autodafe, Quatro sax, Koroški kvintet, Milan Kamnik, Adi Smolar, Mihail Parushev, The stroj, Koroški brass band, Juri Tori, Ewald Oberleitner, Ganesh Anadan, Halgato, Monika Pučelj in drugi, letos pa smo lahko 600 metrov pod površjem prisluhnili skupini Ana Pupedan.

 

Pivška skupina, katere avtorska glasba je mešanica rock-a, punk-a, jazz-a, blues-a, regge-a in hipijade, je dodobra razgrela in nasmejala publiko. Zadovoljni izrazi na obrazih obiskovalcev nam dajejo energijo, da bomo božično-novoletni koncert priredili tudi naslednje leto. Že zdaj vas vljudno vabimo, da se nam pridružite; se vidimo v rudniku, na Štefanovo, 26.12.2012.

Avtor: Darja Komar




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občinsko glasilo Šumc
Številka: 46
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.