Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Danes bo na Primorskem precej jasno, popoldne občasno zmerno oblačno. Drugod bo sprva tudi precej jasno, marsikje po nižinah pa bo zjutraj in dopoldne megla ali nizka oblačnost. Čez dan bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo popoldne zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
3°C | 11°C
nedelja, 23.10.2016
3°C | 14°C
ponedeljek, 24.10.2016
5°C | 18°C
torek, 25.10.2016
6°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
11°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
11°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

OBVESTILO – OPTIČNO OMREŽJE


OBVESTILA

| |
16.07.2013      9:34
A A

OBVESTILO – OPTIČNO OMREŽJEDeli:

Telekom Slovenije d.d. je v letošnjem letu začel z izgradnjo optičnega omrežja v Mežici. Izvajalec gradbenih del družba GVO d.o.o. je že bila uvedena v delo in bo v kratkem začela z izvajanjem del. O terminskem planu izvedb posameznih odsekov in območjih, kjer se bo izvajala izgradnja optičnega omrežja, bo družba GVO d.o.o. sproti obveščala občane.

 

V kolikor bi imeli občani kakršnakoli vprašanja ali bi potrebovali informacije glede same izvedbe del in priklopa na optično omrežje se lahko obrnete neposredno na Telekom Slovenije d.d. na g. Andreja Kaloha, mail: andrej.kaloh@telekom.si


 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občinsko glasilo Šumc
Številka: 45
Izšla: 27.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.