Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 25.05.2017

pretežno oblačno
Od severa se bo delno zjasnilo. Dan bo razmeroma sončen z nekaj spremenljive oblačnosti. Popoldne tu in tam ni izključena kakšna kratkotrajna ploha. Ponekod bo pihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem dopoldne šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22, na Primorskem do 24 stopinj.
9°C | 20°C
petek, 26.05.2017
6°C | 22°C
sobota, 27.05.2017
9°C | 23°C
nedelja, 28.05.2017
8°C | 24°C
ponedeljek, 29.05.2017
9°C | 27°C
Opozorila
Četrtek, 25.5.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI - VRTEC MEŽICA


OBVESTILA

| |
22.09.2015      14:46
A A

EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI - VRTEC MEŽICADeli:

Evropski teden mobilnosti (ETM) je letos potekal od 16. do 22. septembra. ETM tako postaja vrhunec celoletnih prizadevanj za okolju in človeku prijaznejše načine mobilnosti. V ETM še vedno sodelujejo lokalne skupnosti, vse leto pa se lahko dogajanju s svojimi aktivnostmi pridružijo tudi druge organizacije – šole, društva, javna in zasebna podjetja in druge nevladne organizacije.

 

Tudi Občina Mežica je dne, 22. 9. 2015, sodelovala z dogodkom v okviru ETM. Dogodek na temo Tudi otroci se znamo vključevat v promet se je odvijal v Vrtcu Mežica.

 

Sodelovala sta policist ter občinski redar, ki sta otrokom najprej na zanimiv način predstavila kako se pravilno obnašamo v prometu. Potem smo se vsi skupaj odpravili na pot do prvega prehoda za pešce ter šli naokoli po Mežici. Po napetem poslušanju policista in redarja so se otroci na koncu še brezskrbno razigrali na svojih novih igralih pred vrtcem.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občinsko glasilo Šumc
Številka: 46
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.