Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Popoldne bo na severovzhodu delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
6°C | 17°C
torek, 25.10.2016
8°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
11°C | 13°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 12°C
petek, 28.10.2016
3°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI - VRTEC MEŽICA


OBVESTILA

| |
22.09.2015      14:46
A A

EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI - VRTEC MEŽICADeli:

Evropski teden mobilnosti (ETM) je letos potekal od 16. do 22. septembra. ETM tako postaja vrhunec celoletnih prizadevanj za okolju in človeku prijaznejše načine mobilnosti. V ETM še vedno sodelujejo lokalne skupnosti, vse leto pa se lahko dogajanju s svojimi aktivnostmi pridružijo tudi druge organizacije – šole, društva, javna in zasebna podjetja in druge nevladne organizacije.

 

Tudi Občina Mežica je dne, 22. 9. 2015, sodelovala z dogodkom v okviru ETM. Dogodek na temo Tudi otroci se znamo vključevat v promet se je odvijal v Vrtcu Mežica.

 

Sodelovala sta policist ter občinski redar, ki sta otrokom najprej na zanimiv način predstavila kako se pravilno obnašamo v prometu. Potem smo se vsi skupaj odpravili na pot do prvega prehoda za pešce ter šli naokoli po Mežici. Po napetem poslušanju policista in redarja so se otroci na koncu še brezskrbno razigrali na svojih novih igralih pred vrtcem.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občinsko glasilo Šumc
Številka: 45
Izšla: 27.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.