Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 07.12.2016

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka burja. Tudi drugod bo precej jasno, ponekod pa se bo predvsem dopoldne zadrževala nizka oblačnost, po nekaterih nižinah pa megla, ki se bo lahko v Prekmurju zadržala večino dneva. Najvišje dnevne temperature bodo v krajih z dolgotrajno meglo malo pod 0, drugod od 1 do 5, na Primorskem do 12 stopinj C.
-2°C | 3°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 8°C
petek, 09.12.2016
-2°C | 8°C
sobota, 10.12.2016
-3°C | 7°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 8°C
Opozorila
Sreda, 7.12.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
3°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

NOGOMETNI TURNIR TROJK


ŠPORT

| |
30.06.2016      20:10
A A

NOGOMETNI TURNIR TROJK


V nedeljo, 19. junija, je Mladinski center Mengeš organiziral nogometni turnir trojk, ki je potekal v dvorani športnega društva Partizan. Kljub nizkemu zračnemu pritisku je bilo na igrišču vroče, čemur so po vsej verjetnosti botrovale tudi zanimive nagrade.


Najboljši nogometaši s prostovoljci MC, foto Neža Florjanc.
Najboljši nogometaši s prostovoljci MC, foto Neža Florjanc.
Deli:

Turnirja se je udeležilo 7 ekip: Čevap, Alboz, Shqipet, Gladiator,TMNT, Sveta trojica in Mirza.  Ekipe so bile z žrebom razdeljene v dve skupini. Prvi dve ekipi iz vsake skupine sta se uvrstili v zaključne boje. Najboljše tri ekipo se prejele priznanja in nagrade.

Igra je bila napeta in vroča, tako da je imel kontrolor igre dosti dela, enako tudi ekipa Mladinskega centra, ki je morala umirjati razgrete nogometaše. Kontrolor igre je uspel ohraniti mirno kri in na koncu je zmagala ekipa Gladiator (Nejc Duščak, Dan Duščak in Neža Razpotnik), ki  si je zmago zaslužila, ne le zaradi odlične igre, temveč tudi zaradi športnega obnašanja. Na drugem mestu jim je sledila ekipa Čevap (Eldin Prošič, Ajdin Ganič in Jure Obadič), tretje  mesto pa so si pribrcali TMNT (Blaž Arhar, Klemen Duščak  in Lenart Anžin). Priznanje za najboljšega strelca je prejel Blaž Arhar iz tretje uvrščene ekipe, ki je zabil kar 14 golov.

Zahvaljujemo  se vsem prostovoljcem, ki so izpeljali turnir in  ŠD Partizan za soorganizacijo. Do naslednjega turnirja pa en športni pozdrav in vabljeni k sodelovanju!


Besedilo in foto: Blanka Tomšič

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO AIA - MLADINSKI CENTER MENGEŠ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Mengšan
Številka: 10-2016
Izšla: 14.10.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo