Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 31.03.2017

jasno
Ponoči bo večinoma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 9 stopinj C.
7°C | 24°C
sobota, 01.04.2017
5°C | 23°C
nedelja, 02.04.2017
6°C | 22°C
ponedeljek, 03.04.2017
6°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 30.3.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
24°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Aleksandra in Ana odlični med mladinkami v NT...


ŠPORT

| |
17.03.2016      17:08
A A

Aleksandra in Ana odlični med mladinkami v NT


Na Ravnah je bil v nedeljo, 13.3.2016, tretji odprti turnir za mladince in mladinke v namiznem tenisu. Na turnirju so nastopili najboljši slovenski mladinci in mladinke. V mladinski kategoriji je nastopilo 6 mladincev in 2 mladinki iz NTS Mengeš.


Aleksandra prva, Ana druga
Aleksandra prva, Ana druga
Deli:

Po predtekmovanju v skupinah se je pet mladincev uvrstilo v finalni del tekmovanja med štiriindvajset najboljših, kjer so igrali na izpadanje. Nejc Erjavec in Aljaž Frelih sta se uvrstila na 5.-8. mesto, Bor Rutar na 9.-16. mesto in Tilen Šalja med 24 najboljših.

 

Odlično sta se odrezali Aleksandra Volk in Ana Tofant, ki sta do finala premagali vse nasprotnice in se pomerili v finalu. Aleksandra je zmagala z rezultatom 3:0 in osvojila 1. mesto, Ana pa je bila druga.

 

Na turnirju sta manjkali Katarina Stražar in Nika Kobetič, ker sta v Lignianu (Italija) igrali na močnem mednarodnem turnirju. Katarina se je uvrstila med osem najboljših, kar je ponovno lep mednarodni uspeh.

 

Vsi ti rezultati so dobra napoved za državno prvenstvo, ki ga bo NTS Mengeš organizirala 23. in 24. aprila v športni dvorani v Komendi. Vabimo vas, da si ogledate najboljše slovenske mladince in mladinke na tem tekmovanju.

 

Besedilo: Mlaj

Foto: Samo Tofant
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO PARTIZAN MENGEŠ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
ŠPORTNO DRUŠTVO PARTIZAN MENGEŠ
ŠPORTNO DRUŠTVO PARTIZAN MENGEŠ
SLOVENSKA CESTA 39
Tel:041 771 398
Mengšan
Številka: 02-2017
Izšla: 17.02.2017


Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo