Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
9°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

V ČD Lukovica občni zbor z volitvami in torto ......


NOVICE

| |
03.03.2016      8:31
A A

V ČD Lukovica občni zbor z volitvami in torto ob 20-letnici samostojnega društvaPrvi predsednik društva Albin Zajc, ki mu je sledil Ljubomir Samotorčan in sedanji predsednik društva Mitja Nakrst.
Prvi predsednik društva Albin Zajc, ki mu je sledil Ljubomir Samotorčan in sedanji predsednik društva Mitja Nakrst.
Deli:

Vsak zadnji petek v januarju je že tradicionalno namenjen občnemu zboru čebelark in čebelarjev v ČD Lukovica.

Letošnji občni zbor je bil poseben zaradi dveh razlogov. Po štirih letih je bil čas za volitve, prav tako pa je leto 2016 leto, ko obeležujemo 20 let samostojnega društva ČD Lukovica.

Vodstvo društva ostaja
Občni zbor se je začel slavnostno, in sicer s čebelarsko himno, nagovorom predsednika društva Mitje Nakrsta, nato pa so zapeli pevci moškega pevskega zbora  Janka Kersnika. Sledila so poročila predsednika, blagajničarke, tajnice, nadzornega odbora in skrbnika čebelnjaka. Spregovorili so tudi številni gostje iz sosednjih čebelarskih društev in drugi, ki so delo in sodelovanje pohvalili ter društvu zaželeli dobro delovanje tudi v prihodnje. Zelo lepo je bilo slišati, da smo za nekatera sosednja društva tudi zgledno društvo z dobrimi idejami, ki jih tudi sami začeli prakticirati. Sledile so volitve: predsednik društva ostaja Mitja Nakrst, podpredsednik Anton Cirer, tajnica Katja Nakrst, blagajničarka Barbara Dimc, člani upravnega odbora pa Matija Barle, Janez Burkeljca, Franc Hribar, Vinko Nakrst, Henrik Omahna, Drago Hribar in Srečo Zalaznik. Člani nadzornega odbora so: predsednik Ljubomir Samotorčan in člana Stane Pšajd ter Venčeslav Karner.

20 let samostojnega društva ČD Lukovica
Letos mineva 20 let, odkar se je društvo odcepilo in postalo samostojno. K besedi so bili povabljeni prvi predsednik društva Albin Zajc, predstavnik ČZS Marko Alauf, lukoviški župan Matej Kotnik in Pavle Zdešar.  Govorniki so orisali zgodovino in dogodke v preteklih letih, prav tako ni manjkalo zanimivih anekdot.
Ob koncu smo ob tej priložnosti razrezali torto ter se v gostišču Čebelica na Brdu še nekaj časa zadržali ob klepetu.

Katja Nakrst, tajnica ČD Lukovica
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 03
Izšla: 20.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
30.04.2017 | Kultura
Prvomajski nastopi Godbe Lukovica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo