Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Proti jutru se bo na Primorskem začela nabirati oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju okoli 9 stopinj C.
5°C | 14°C
torek, 24.10.2016
10°C | 17°C
sreda, 25.10.2016
13°C | 21°C
četrtek, 26.10.2016
13°C | 15°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Sicilija po Siciliji


TURIZEM, VERSKE

| |
24.06.2014      9:32
A A

Sicilija po Siciliji


Se še spomnite časa pred nekaj desetletji in početja svojih staršev. Kupili so film, ki ni bil vedno poceni na 24 ali 36 če ne celo samo 12 posnetkov, fotografirali res izbrane trenutke, filme odnesti na razvijanje in počakati na fotografije in tako se je z leti nabralo precej fotografij. Najboljše so končale v družinskih albumih, še več pa etuijih in v škatlah za čevlje, v kateri od omar. Albume smo si ob družinskih praznikih, ali pa kar tako ogledovali, ali jih pokazali prijateljem in znancem. Kaj pa danes? Šklocamo vse povprek fotografij imamo nešteto, ko pa bi si jih radi ogledali ,ali pokazali prijateljem, znancem nastopi težava, ker jih nimamo na foto papirju.


Deli:

Na povabilo Janeza Bernota župnika v župniji Ljubljana Polje smo se v ponedeljek zvečer zbrali v župnišču, da bi si skupaj  ogledali fotografije iz našega skupnega popotovanja in romanja na Sicilijo. Vendar nismo prišli samo romarji iz Brda in župnije Ljubljana Polje, ampak še vsi tisti, ki jih je zanimalo, kaj vse smo na našem  potovanju doživeli. In, ko se nam je malce zataknilo kje smo bili na kateri izmed fotografij nam je v pomoč priskočila Alenka Žibert vodička , ki nas je skupaj z Turistično agencijo Aritours vodila na naši poti. Poleg pomoči nam je predstavila tudi romanje, ki ga župniji v sodelovanju z Aritoursom pripravljata  prihodnje leto. Po ogledu našega popotovanja smo se napotili še na pokušino dobrot, tokrat ne iz Sicilije, ampak gospodinj iz župnije Ljubljana Polje in se še tam zadržali v obujanju spominov na vse tisto, kar smo videli in spoznali in doživeli v dnevih našega skupnega popotovanja po Siciliji.

 

 

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 29.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.10.201 | Turizem
Lukov sejem
22.10.201 | Turizem
Lukov sejem

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo