Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-4°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Pustna povorka in naj pustni krof 2016 v ......


TURIZEM

| |
13.02.2016      8:38
A A

Pustna povorka in naj pustni krof 2016 v Šentvidu


Pustna povorka v organizaciji TD Sv. VID dobiva vsako leto večje razsežnosti. Več maškar ter veliko izvirnosti in dobre volje je zaznamovala letos že 5 pustna povorka . Užitek je občudovati, kako imajo ljudje kopico izvirnih idej iz katerih ustvarijo odlične skupinske in posamične maske. Komisija je budno spremljala pustno povorko skozi Prevoje, nato pa še pustno rajanje na Veidrovem trgu v Šentvidu.


Prevojski asi med zmagovalci
Prevojski asi med zmagovalci
Deli:

Težko je bilo izbrati najboljše, saj je bilo izvirnih mask res veliko. Nagrade so tako letos dobile maske: nasedli pirati s hribov, živalski vrt, eko smeti, otroški orkester, pirati z Dobrave, gospod in fina gospa, Prevojski asi in Master Chef Prevoje. Prvo mesto so si letos razdelili Krstič tours in Piratski škratki, ki so pustno povorko popestrili s svojo izvirnostjo ter prevozom..

Seveda pa tudi letos ni manjkal izbor za laskavo nagrado »Naj pustni krof 2016«. Letos je zmagovalne krofe ocvrla Katka Bohinc - iskrene čestitke za odlično delo! Krofi so bili ne le slastni, ampak tudi zelo lepi.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste pomagali, da je naša pustna prireditev s pustno povorko in pustnim rajanjem uspela: Občini Lukovica, Gostišču Furman, Gostišču RCU, Gostišču Čebelca, Gostilni Bevc, Gostilni Gašper, Gostinskemu podjetju Trojane, Kavarni Mia. Hvala tudi Godbi Lukovica za odlično spremljavo na povorki ter PGD Prevoje za varovanje. In pa seveda iskrena hvala vsem maškaram in obiskovalcem, ki ste obogatili pustovanje 2016!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 10
Izšla: 23.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo