Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 30.04.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo zjasnilo, zjutraj bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, ob morju okoli 7 stopinj C.
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 22°C
torek, 02.05.2017
9°C | 22°C
sreda, 03.05.2017
11°C | 22°C
četrtek, 04.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 29.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
19°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zaključni pohod ŠTD Rafolče na Čemšeniško ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
12.12.2013      4:25
A A

Zaključni pohod ŠTD Rafolče na Čemšeniško planino


Pohodniška sekcija ŠTD Rafolče je zaključila pohodniško sezono v nedeljo, 17. 11. 2013, ko se je povzpela pod vodstvom Marijane Grošelj na Čemšeniško planino. Z osebnimi avtomobili so se pripeljali do Prvin, potem pa so se razigrano dvigovali v skupini 4 otrok in starejših. Po približno eni uri prijetne hoje so se mladi zagnali v igrala, starejši pa v žgance s klobaso in zeljem. Najstarejša pohodnica, Zajčeva Francka, je seveda na vrhu veselo zavriskala.


Pred kočo na Čemšeniški planini
Pred kočo na Čemšeniški planini
Deli:

V prijetni in gostoljubni sobi so se kar dolgo časa zadržali, treba je bilo natančno predvideti dogodke za naslednje leto.  Sekcija je začela z resnim delom šele junija letos in člani so zelo zadovoljni, ker so opravili šest pohodov, enega blizu 2000 metrov.

V nedeljo 8.12.2013 je bila ob 18. uri zaključek sezone pohodništva v brunarici ŠTD Rafolče, kjer je po nagovoru vodje Marijane izvedel projekcijo slik s pohodov V. Jemec. Ob obilici duhovitih komentarjev in sladkem in mesenem prigrizku, za kar so poskrbele pohodnice, so udeleženci obljubili, da gredo na prvi zimski pohod po Rahuški poti v nedeljo, 5. 1. 2014 ob 9. uri izpred brunarice. Imenovana je bila 3 članska komisija M. Grošelj, S. Osolin in I. Mav za načrtovanje prihodnjih pohodov.

Na koncu se je vodja Marijana zahvalila vsem udeležencem, povabila k še večji udeležbi,  predvsem pa pohvalila mamice, očke, babice in dedke, ki so pripeljali na pohode tudi otroke, da se čim prej utrdijo in postanejo trden temelj naše bodočnosti.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO TURISTIČNO DRUŠTVO RAFOLČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 03
Izšla: 20.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo