Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.01.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma oblačno ali megleno, predvsem na jugu in vzhodu bo občasno rahlo snežilo. V višjih legah nad okoli 900 m in na Primorskem bo pretežno jasno. Pihala bo šibka do zmerna burja, ki se bo proti večeru krepila. Najvišje dnevne temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
-7°C | -4°C
sreda, 25.01.2017
-7°C | -1°C
četrtek, 26.01.2017
-7°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-7°C | 0°C
sobota, 28.01.2017
-9°C | 4°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
-7°C
-4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zaključek lige »Avto Kveder« v malem nogometu ......


ŠPORT, KRONIKA, DRUŠTVA

| |
18.04.2015      4:14
A A

Zaključek lige »Avto Kveder« v malem nogometu 2014/15


V soboto, 28. marca 2015, je bil izveden v organizaciji ŠTD Rafolče zaključek lige Avto Kveder v malem nogometu 2014/15. Tekmovanje se je izvajalo pod šotorom, ki ga upravlja Rekreacijski center Urbanija (RCU).


Podelitev pokalov najboljšim
Podelitev pokalov najboljšim
Deli:

Letos je nastopilo v rednem delu  9 ekip: California, Antimon-Cosmos, ŠD Mlinše, TD Gradišče, ŠD Krašnja, Quercus Dob, Kaps d.o.o., Avto Kveder in Fenix Krašnja. Redni ligaški del, v katerem se je vsaka ekipa pomerila z vsemi ostalimi je končan (lestvica je na internet strani: http://www2.arnes.si/~sspvjeme/STD_RAFOLCE/).

 

Končni vrstni red končnice, v kateri je igralo 8 ekip je: 1. California, 2. Antimon-Cosmos, 3. TD Gradišče, 4. ŠD Mlinše, 5. ŠD Krašnja, 6. Quercus Dob, 7. Kaps d.o.o. in 8. Avto Kveder

Pokal za najboljšega strelca lige je dobil Žiga Anželj iz ekipe California s skupaj 19 zadetki v rednem delu in končnici. Za najboljšega vratarja lige je bil proglašen Denis Grabner, vratar ekipe Antimon-Cosmos. Pokal za fair-play, ki ga dobi ekipa, ki je storila najmanj prekrškov, je dobila ekipa Avto Kveder. Skupaj je bilo odigranih 52 tekem, 40 v rednem delu in 12 v končnici.

Organizator lige ŠTD Rafolče  vabi na jubilejni 10. turnir v malem nogometu na travnatem igrišču ob brunarici v Rafolčah dne 24. maja 2015 in se zahvaljuje vsem, ki so kakorkoli pripomogli k uspešnemu zaključku tega tekmovanja.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 10
Izšla: 23.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo