Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno in vetrovno. Predvsem v južnih krajih bo rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -2, v zatišnih legah severne Slovenije do -10, ob morju okoli 0 stopinj C.
-4°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-6°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-8°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-7°C | 0°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 18h
Danes ponoči in jutri bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Postopno bo slabela v četrtek.
-4°C
0°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

TEKAŠKA JESEN ŠPORTNEGA DRUŠTVA PREVOJE


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
11.09.2015      15:42
A A

TEKAŠKA JESEN ŠPORTNEGA DRUŠTVA PREVOJEDeli:

Letošnje poletje je bilo idealno za rekreacijo ter številne aktivnosti na prostem. Nekaj članov je pililo svojo kondicijo s tekom, zato so se odločili, da svoje dosežke preizkusijo tudi v tekmovalnem smislu.

 

V soboto, 5.9.2015 so se člani športnega društva Prevoje odpravili v Ljubljano na »6. nočni tek Ljubljanica«. Na moško štafeto na 21 km so se podali štirje tekači, kjer je vsak pretekel svojih 5 km. Že pred začetkom teka je začelo močno deževati, kar je pomenilo, da bo tekmovanje še toliko bolj zahtevno. Prvi na štartni črti je bil Klemen, ki je moral celotno traso preteči v močnem nalivu ter izmikanju globokih luž. Štafeto je predal Draganu, ki pa mu je vreme prizaneslo in je dodal svoj levji delež. Najboljša tekača smo pustili za zadnji dve predaji štafete. Marko je svoje delo opravil odlično, ker pa se je tekmovanje iztekalo, je imel Rok kot zadnji težave s sledenjem trase. Kljub vsemi težavami na tekmovanju so člani ŠDP osvojili odlično 2. mesto z uradnim časom 1:21:07.

S ponosom so prejeli medalje okrog vratu ter napovedali nove vrhunske dosežke na prihajajočih tekaških prireditvah. Naslednja velika preizkušnja pa bo na vrsti že oktobra na jubilejnem 20. ljubljanskem maratonu. Še enkrat čestitke vsem tekačem ob izjemni uvrstitvi.

 

Klemen Zajc, ŠDP
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 10
Izšla: 23.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo