7°C
17°C
1°C

Ramdedovič z novo zmago v Jiu-jitsu

V Ljubljani se je v soboto odvijal močan mednarodni turnir v borilni veščini brazilski Jiu-jitsu. Edvin Ramdedovič, ki je pred kratkim prejel bronasto županovo medaljo za izjemne športne uspehe v letu 2016, je v svoji kategoriji zmagal, skupno pa dosegel odlično tretje mesto.

Edvin o težkih borbah, ki so se odvijale na tatamiju v vojašnici Edvarda Peperka pove sledeče: "To je bil mednarodni turnir, ki ga organizira UAEJJF iz Abu Dhabija po celem svetu -  Slovenia National PRO. V svoji kategoriji do 77 kilogramov nisem imel nasprotnika, zato sem se prijavil v absolutni kategoriji in tekmoval z 20 kilogramov težjimi nasprotniki. Tako sem izgubil proti hrvaškemu borcu, ki je bil sicer 20 kilogramov težji od mene, a me je premagal šele po sodniških točkah, nato pa sem v borbi za 3. mesto, prav tako po točkah premagal brazilca, ki pa je prav tako tekmoval v kategoriji do 95 kilogramov. Tako sem v svoji kategoriji brez konkurence osvojil zlato, skupno pa v absolutni konkurenci osvojil bron."