Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-4°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-6°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-8°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-7°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 6h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
-4°C
0°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

PRVOMAJSKI POHOD NK ČRNI GRABEN


ŠPORT

| |
17.05.2012      7:40
A A

PRVOMAJSKI POHOD NK ČRNI GRABENDeli:

Že prvi pohod je pokazal, da je zamisel prava. Prvega pohoda NK ČRNI GRABEN  za 1. maj skupaj s ŠD Čelešnk proti Čelešnku se je udeležilo približno 40 pohodnikov. Zjutraj smo se dobre volje dobili pred osnovno šolo Blagovica. Pod vodstvom vodiča Janeza Dimica smo se odpravili po poti. Spremljalo nas je prečudovito spomladansko vreme. Pot nas je vodila mimo bližnjih zaselkov, travnikov in gozdnih poti ter s prečudovitim pogledom na dolino. Na cilj smo prispeli po eni uri hoda. ŠD Čelešnk nam je pripravil prvomajski golaž, ki je šel vsem dobro v slast. Na srečanju smo odigrali tudi nekaj tekem in se razgibali ob igranju odbojke. Nekateri udeleženci pohoda pa so nadaljevali pot na Špilk (975 m) pod vodstvom Staneta Žordanija. Udeleženci smo se imeli tako lepo, da smo se razšli z obljubo, da se dobimo naslednje leto.

 

NK ČRNI GRABEN se zahvaljuje ŠD Čelešnk za pogostitev in vodnikoma za varno pot.

 

Drago Kolenko 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 10
Izšla: 23.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo