Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno, ponekod na Kočevskem in v Beli krajini pa bo zmerno do pretežno oblačno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megleno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -2 do 2, na Primorskem do okoli 8 stopinj C.
-8°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-8°C | 0°C
torek, 24.01.2017
-7°C | 0°C
sreda, 25.01.2017
-7°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-8°C
-1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nočna vožnja in klubski pohod MK Rokovnjači...


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
19.08.2016      8:21
A A

Nočna vožnja in klubski pohod MK Rokovnjači


Dva dogodka iz voznega reda sta za nami. Nočna vožnja in klubski pohod. Oba smo prestavili v drug termin, saj nam je pri vožnji ponagajalo vreme, klubski pohod pa je bil teden prej, zaradi dirke na Vranskem.


Deli:
Na nočno vožnjo smo se odpravili v sredo, 20.7., ob osmih zvečer izpred Gosilne Furman v Lukovici. Skupino 13 enoslednih vozil je vodil Miha, seveda najprej mimo svojega doma do Vidma, čez Bobovnik do Moravč, Kandrš in mrzlih Izlak, kjer je sledil krajši postanek. Naprej čez Trojane, do Ločice in po Tuhinjski dolino do Kamnika, točneje ob obvoznico na kebab. Tako Slavcu iz Furmana in Sebi iz kamniškega kebaba se zahvaljujemo za dobrodošlico!
Klubski pohod, ki je v zadnjih letih namenjen tudi mlajšim udeležencem, je Aleš organiziral na Čemšeniško planino. Sončno sobotno popoldne, 13.8., smo tako izkoristili za daljši sprehod od hotela na Prvinah do koče na Čemšeniški planini (1120 m). Osvežujoče vreme nas je razvajalo debelo uro predno smo se odpravili nazaj v dolino. Za nagrado nas je ob prihodu do brunarici pričakala ekipa z žar dobrotami, s čimer smo takoj zapolnili porabljeno energijo.
Vsi pa se že veselimo prihajajočih dogodkov, 3. september - tradicionalni Moto piknik na Kroharjevem bajerju v Trnjavi in 24. septembra - adrenalinska vztrajnostna dirka za Veliko nagrado Lukovice. Vabljeni!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 10
Izšla: 23.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo