Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno ali megleno. Na Primorskem bo še pihala povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, v alpskih dolinah malo pod 0 stopinj C.
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 15°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 14°C
ponedeljek, 31.10.2016
7°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Klemen Gerčar moto športnik leta 2013


ŠPORT

| |
24.11.2013      8:20
A A

Klemen Gerčar moto športnik leta 2013


V Termah Zreče je, 21. 11. 2013, potekala tradicionalna podelitev priznanj najuspešnejšim slovenskim moto športnikom. Naziv slovenskega moto športnika leta 2013 po izboru AMZS si je prislužil Klemen Gerčar, ki je letos osvojil naslov svetovnega prvaka v motokrosu, razred MX3.


Deli:

Prvič so bila podeljena tudi priznanja za najboljšega športnika po posameznih panogah in priznanja so prejeli že omenjeni Gerčar za motokros, Matej Žagar za speedway, Igor Jerman za cestno hitrostni motociklizem, Martin Mihič za karting, Uroš Nastran za supermoto, Miran Stanovnik za enduro in cross country ter Albin Štern za starodobni motociklizem.

Podeljene so bile tudi tri kristalne čelade za pet osvojenih naslovov državnih prvakov. Prejemniki so bili Klemen Gerčar in Nick Škorja v panogi motokros, ter Janez Potočnik v panogi starodobni motociklizem.

 

AMZS Šport

Foto: Uroš Modlic

 

 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 08
Izšla: 27.10.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo