Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.01.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, predvsem v južni in deloma osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem popoldne in zvečer zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-5°C | -2°C
torek, 17.01.2017
-4°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-8°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-8°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 12h
Danes bo na Primorskem sprva pihala zmerna burja, ki se bo popoldne in zvečer krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
-5°C
-2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

FIS pokal v Beljaku


ŠPORT

| |
23.08.2012      9:32
A A

FIS pokal v Beljaku


Leto je naokoli in spet se je začela poletna sezona smučarskih skokov. Iz občine Lukovica skače kar pet fantov v klubu SSK SAM IHAN. Med njimi je tudi Miha Kveder, ki nas s svojimi uspehi navdušuje.


Miha Kveder v Kranju
Miha Kveder v Kranju
Deli:

V Beljaku je letos potekal prvi FIS pokal za moške in ženske. Na njem je nastopal predstavnik smučarsko skakalnega kluba Sam Ihan Miha Kveder. Tekmi sta potekali 14. in 15. julija 2012, kljub dežju pa je Miha dosegel odlični mesti. V soboto je dosegel 20. mesto, v nedeljo pa osmo. Že kot mladinec se je izkazal in dosegal odlična mesta, sedaj pa pričakujemo, da bo ob njegovi zagnanosti za smučarske skoke kmalu prišel med najboljše. 

Hkrati pa vas obveščamo da bo 22. septembra 2012 v Ihanu Regijsko tekmovanje za pokal Cockta za najmlajše cicibane, dečke in deklice do 11 let. Tekmovanja se bo udeležil tudi "naš" Luka Poznič. Vabimo vas, da ga pridete vzpodbujati in prav tako navijati še za ostale naše male skakalce. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 10
Izšla: 23.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo