Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.02.2017

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno z zmerno oblačnostjo in zjutraj ponekod po nižinah megleno. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do -6, ob morju malo nad 0 stopinj C.
-1°C | 13°C
torek, 21.02.2017
0°C | 10°C
sreda, 22.02.2017
1°C | 11°C
četrtek, 23.02.2017
6°C | 12°C
Opozorila
Nedelja, 19.2.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
13°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

California suvereno obranila naslov prvakov


ŠPORT, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
22.03.2012      2:46
A A

California suvereno obranila naslov prvakov


V Rekreacijskem centru Urbanija (RCU) se je 9. marca zaključila Zimska liga Avtomehanika Kveder v malem nogometu – futsalu. Najboljša ekipa je spet moravška California, sledijo jim ŠD Lukovica in Bojan Team. Najboljši strelec je postal napadalec prvakov Aleš Medved. Igro z najmanj prekrški je pokazala ekipa Zlatega Polja.


sponzor Marjan Kveder izroča nagrado za fair-play ekipi Zlatega Polja.
sponzor Marjan Kveder izroča nagrado za fair-play ekipi Zlatega Polja.
Deli:

Ligo smo spremljali ob petkih od 21. oktobra dalje, videli smo 322 zadetkov na 66 tekmah, kar je 4,88 golov na tekmo. Najboljše povprečje ima ekipa Californie, ki je tako zasluženo obranila naslov prvaka. Težko je določiti tekme, ki so odločile zmagovalca lige, ena pomembnejših je postala tekma 4. kola, ko so prvaki premagali večkratne zmagovalce lige ŠD Lukovico (prej BS Tehnik) z rezultatom 2:0. 

Na podelitvi pokalov in nagrad se je direktor glavnega sponzorja Avtomehanike Kveder, Marjan Kveder, zahvalil vsem ekipam za uspešne nastope in v imenu organizatorjev Športno Turističnega društva Rafolče obljubil izvedbo lige tudi v prihodnji sezoni. Ob težjih pogojih v gospodarstvu je hvale vredno, da podjetje sredstva vlaga tudi v šport. Podelili so pokale in nagrade za prva tri mesta. Nagradili so še z 21 zadetki najboljšega strelca lige Aleša Medveda iz Californie, sicer člana NK Jevnica, najboljšega vratarja lige Lenarta Capudra iz ŠD Lukovica in podelili nagrado za fair-play kapetanu zlatopoljskih nogometašev Janezu Hribarju. Čestitke vsem!

Kot nevtralni gledalec sem vesel, da je bila letošnja izvedba lige z izjemo ekipe Californie izenačena. Igral se je kakovosten nogomet z veliko borbenosti. Sodnik Tomi Druškovič je delo opravil na visokem nivoju in ni razloga, da ne bi sodil tudi v prihodnje.

Organizator lige že sedaj vabi na spomladanski turnir v malem nogometu na travi v Rafolčah in kot sem že omenil, k sodelovanju pri izvedbi zimske lige v prihodnji sezoni.

Tabela, končno stanje. Več na www.rcu-slo.com  

Rok Avbelj
Priloge:
MS Office Word 2003
californiasuverenoobranilanaslovprvakov.doc
2797_californiasuverenoobranilanaslovprvakov.doc (56,5 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 01
Izšla: 02.02.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo