Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 25.05.2017

delno oblačno
Danes bo razmeroma sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Popoldne tu in tam ni povsem izključena kakšna kratkotrajna ploha. Ponekod bo pihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem dopoldne šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22, na Primorskem do 24 stopinj.
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
10°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
11°C | 25°C
nedelja, 28.05.2017
11°C | 27°C
ponedeljek, 29.05.2017
13°C | 29°C
Opozorila
Četrtek, 25.5.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Pojasnilo glede delovanja bančnega avtomata ......


OBVESTILA

| |
13.05.2016      16:51
A A

Pojasnilo glede delovanja bančnega avtomata NLB v Lukovici


Na Starem trgu v Lukovici je bil nekaj tednov onemogočen dvig in uporaba storitev bančnega avtomata NLB. V četrtek, 19. maja 2016, so avtomat usposobili in sedaj je omogočen dvig gotovine in opravljanje ostalih bančnih storitev.


Občina Lukovica kljub temu, da je lastnik objekta, v prostore banke v delu Pungartnikove hiše nima vstopa in je zato odvisna ob predhodnih aktivnosti, ki jih mora izvesti ustrezna služba NLB
Občina Lukovica kljub temu, da je lastnik objekta, v prostore banke v delu Pungartnikove hiše nima vstopa in je zato odv...
Deli:

Na Starem trgu v Lukovici je bil zaradi poškodbe vrat v Pungartnikovi hiši nekaj časa onemogočen dvig denarja na enem izmed najbolj obiskanih bančnih avtomatov Nove ljubljanske Banke na širšem območju Domžal. Občina Lukovica najodločneje zavrača vse morebitne informacije, da bankomat ni deloval zaradi neaktivnosti Občine Lukovica, temveč so bili na potezi pri NLB.  Šele po tem, ko so realizirali svoje obveznosti, je Občina Lukovica lahko izvedla svoj del aktivnosti in jih kot lastnik objekta opravila v najkrajšem možnem času.
Bankomat v Lukovici tako dolgo ni deloval iz razloga, ker bi morala NLB najprej zamenjati ključavnice, da bi lahko potem Občina Lukovica poskrbela za zamenjavo poškodovanega dela vrat. Žal smo se s predstavniki NLB že več kot 10 dni neuspešno dogovarjali za zamenjavo ključavnic. V petek, 13. maja 2016, se je oglasil pogodbeni partner NLB, ki skrbi za zamenjavo ključavnic in ugotovil, da je lahko dejansko zamenjal cilindre šele po naknadnih uskladitvah z NLB. Sodelavci občinske uprave so nanj dolgo čakali, žal pa obveznosti NLB ponovno niso bile realizirane skladno z dogovorom. Župan občine Lukovica Matej Kotnik ob tem dodaja: "Razočarani smo nad neresnim odnosom NLB do svojih klientov in upamo, da bodo v bodoče ukrepali čimprej ukrepali, saj so bili v tej situaciji izjemno neodzivni."

Občina Lukovica je sicer lastnik objekta v katerem se nahaja bankomat, žal pa v prostore banke nima vstopa in je zato odvisna ob predhodnih aktivnosti, ki jih mora izvesti ustrezna služba NLB. Predstavniki NLB sami niso nikoli navezali stika z občinsko upravo glede ureditve problema in se je le-ta pričel reševati šele na pobudo Občine Lukovica, ki želi svojim občanom zagotoviti normalno opravljanje storitev na bankomatu.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 03
Izšla: 20.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3
25.05.2017
Danes ni dogodkov.
27.05.201 | Družabni dogodki
oTo družinski kolesarski praznik občine Lukovica
27.05.2017 | Družabni dogodki
Dan odprtih src
27.05.2017 | Šport
27. NOČNI ROKOVNJAŠKI POHOD
27.05.201 | Družabni dogodki
oTo družinski kolesarski praznik občine Lukovica
27.05.2017 | Družabni dogodki
Dan odprtih src
27.05.2017 | Šport
27. NOČNI ROKOVNJAŠKI POHOD

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo