Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Popoldne bo na severovzhodu delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
10°C | 16°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
10°C | 14°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

8. turnir v namiznem tenisu za pokal Rafolč


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
01.03.2012      15:40
A A

8. turnir v namiznem tenisu za pokal Rafolč


V soboto, 4. 2. 2011, ob 10. uri je bil izveden že 8. tradicionalni turnir v namiznem tenisu za člane Športnega in turističnega društva Rafolče v veliki telovadnici OŠ Janka Kersnika na Brdu. Udeležilo se ga je rekordno število igralcev kot tudi navijačev. Za posladek sta poskrbeli Bernarda in Vesna, za napitke pa društvo.


Vseh 21 rafolških tekmovalcev z navijači.
Vseh 21 rafolških tekmovalcev z navijači.
Deli:

Člani ŠTD  so pridno vadili vsako sredo v mali telovadnici OŠ Janka Kersnika Brdo. Vodja turnirja je bil Marko Breznik, ki je skrbno zapisoval rezultate v svoj prenosnik. Tekmovalo se je v štirih skupinah.

V moški skupini so zasedli naslednja mesta: 1. Igor Tekavc, 2. Aleš Podgoršek, 3. Matjaž Iglič, 4. Tomaž Andrejka, 5.  je bil predsednik društva in bodoči abrahamovec Stane Breznik in  6. Milan Jeretina.

 

V ženski skupini je zmagala Ana Dolinšek, 2. je bila Lucija Gerčar, 3. Urška Barle in 4. Vesna Iglič.

V najštevilčnejši skupini dijaki in študentje so se razvrstili takole: 1. Blaž Jemec, 2.  Blaž Gerčar, 3. Nejc Andrejka, 4. Gašper Dolinšek, 5. Mitja Serko, 6. Marko Serko in 7. Lenart Gerčar. V skupini otroci (osnovna šola): 1. Nejc Dolinšek, 2. Benjamin Bartol, 3. Lovro Kveder in 4. Rok Iglič.

 

Najboljši v posameznih kategorijah so prejeli spominske pokale. ŠTD Rafolče se zahvaljuje ravnateljici ga. Brigiti Nojič za odobritev  najema prostora. Dvoboji so bili zelo borbeni in v odličnem vzdušju. Organizatorji si želijo drugo leto vsaj tako udeležbo.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 29.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo