Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Proti jutru se bo na Primorskem začela nabirati oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju okoli 9 stopinj C.
5°C | 14°C
torek, 24.10.2016
10°C | 17°C
sreda, 25.10.2016
13°C | 21°C
četrtek, 26.10.2016
13°C | 15°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

7. božično novoletni šahovski turnir v ......


ŠPORT, KRONIKA, DOGODKI

| |
21.01.2013      11:28
A A

7. božično novoletni šahovski turnir v Rafolčah


Veseli smo, da se vedno več mladih vključuje v skrivnosti šahovske, kraljevske igre, igre nad igrami, ki razvija logiko, koncentracijo, znanost in umetnost in tudi tekmovalnost. V sredo, 26. decembra 2012, ob 9. uri so se zbrali šahisti KS Rafolče in Športno turističnega društva (ŠTD) Rafolče v prostorih lepo urejene nove brunarice. Zbrali so se mladi in stari, ženske in moški, da preskusijo svoje znanje o šahovski taktiki in strategiji. Seveda je bilo tudi nekaj navijačev.


Deli:

Šahovski turnir se je igralo po švicarskem sistemu (zmagovalci z zmagovalci in poraženci s poraženci) sedem kol na elektronskih urah, po 15 minut na vsakega igralca. Turnir je vodil  Viktor Jemec. Udeležba je bila  v vseh kategorijah. Rezultati so naslednji: pri odraslih je zmagal Viktor Jemec, drugi je bil Marjan Dolinšek in tretji Blaž Jemec, 4. Marko Breznik, 5. Sašo Jemec in 6. Gašper Dolinšek. Pri ženskah je zmagala Klara Jeretina, druga je bila Lara Jeretina in tretja Zala Jeretina. Pri mladih je zmagal Nejc Dolinšek, drugi je bil Blaž Hribar, tretji Lovro Kveder in četrti Kristjan Ceglar.

Pri otrocih do 10 let je zmagal Anže Pavlič, drugi je bil Gašper Dečman in tretji Lenart Pavlič.

Pokale za prva tri mesta po kategorijah sta podelila predsednik ŠTD Stane Breznik in vodja tekmovanja Viktor Jemec.

Ob prijetnem druženju se je tekmovanje uspešno končalo.

 

Zahvaljujemo se vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri organizaciji in izvedbi turnirja, ŠD Domžale za šahovske ure in predvsem predsedniku ŠTD Rafolče Stanetu Brezniku.

 

Upajmo, da se srečamo drugo leto v še večjem številu.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 29.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.10.201 | Turizem
Lukov sejem
22.10.201 | Turizem
Lukov sejem

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo