Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-4°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Modernizacija voznega parka režijskega obrata...


OBČINSKE

| |
14.05.2016      15:05
A A

Modernizacija voznega parka režijskega obrata


Občina Lukovica je ena izmed slovenskih občin, ki se lahko pohvali s svojim režijskim obratom, ki je organiziran v okviru občinske uprave. Ureja in čisti javne in zelene površine, vzdružuje občinske javne ceste in skrbi za urejenost celotne občine Lukovica. Sodelavcem režijskega obrata Jožetu Urankarju, Tomažu Jemcu, Marjanu Lavriču, Franciju Končarju, Robertu Capudru in Andreju Pavliču se bodo predvidoma junija pridružili trije novi sodelavci na delovnih mestih vzrdževalec zelenih površin in vzdrževalec javnih površin, prav tako pa bosta režijski obrat obogatila tudi valjar znamke Ammann ter mini bager znamke Bobcat.


Režijski obrat Občine Lukovica je bogatejši za valjar znamke Ammann
Režijski obrat Občine Lukovica je bogatejši za valjar znamke Ammann
Deli:
Občina Lukovica je v skladu s sprejetimi razvojnimi usmeritvami v maju pristopila k modernizaciji voznega parka režijskega obrata. Slednji je nosilec urejanja in vzdrževanja občinskih cest, zelenih površin in drugih javnih površin. V ta namen je Občina Lukovica kupila rabljeni valjar znamke Ammann ter prav tako rabljeni mini bager znamke Bobcat. "Z novo gradbeno mehanizacijo bo mogoče bolj kakovostno in predvsem trajnostno naravnano opravljati storitve vzdrževanja cest in drugih pripadajočih objektov. Ti na dolgi rok izboljšujejo kakvost življenja ljudi predvsem pa varnost v cestnem prometu," še dodaja višji svetovalec za javna naročila in gospodarske javne službe na Občini Lukovica Rok Penec.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 10
Izšla: 23.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo