Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
6°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Modernizacija voznega parka režijskega obrata...


OBČINSKE

| |
14.05.2016      15:05
A A

Modernizacija voznega parka režijskega obrata


Občina Lukovica je ena izmed slovenskih občin, ki se lahko pohvali s svojim režijskim obratom, ki je organiziran v okviru občinske uprave. Ureja in čisti javne in zelene površine, vzdružuje občinske javne ceste in skrbi za urejenost celotne občine Lukovica. Sodelavcem režijskega obrata Jožetu Urankarju, Tomažu Jemcu, Marjanu Lavriču, Franciju Končarju, Robertu Capudru in Andreju Pavliču se bodo predvidoma junija pridružili trije novi sodelavci na delovnih mestih vzrdževalec zelenih površin in vzdrževalec javnih površin, prav tako pa bosta režijski obrat obogatila tudi valjar znamke Ammann ter mini bager znamke Bobcat.


Režijski obrat Občine Lukovica je bogatejši za valjar znamke Ammann
Režijski obrat Občine Lukovica je bogatejši za valjar znamke Ammann
Deli:
Občina Lukovica je v skladu s sprejetimi razvojnimi usmeritvami v maju pristopila k modernizaciji voznega parka režijskega obrata. Slednji je nosilec urejanja in vzdrževanja občinskih cest, zelenih površin in drugih javnih površin. V ta namen je Občina Lukovica kupila rabljeni valjar znamke Ammann ter prav tako rabljeni mini bager znamke Bobcat. "Z novo gradbeno mehanizacijo bo mogoče bolj kakovostno in predvsem trajnostno naravnano opravljati storitve vzdrževanja cest in drugih pripadajočih objektov. Ti na dolgi rok izboljšujejo kakvost življenja ljudi predvsem pa varnost v cestnem prometu," še dodaja višji svetovalec za javna naročila in gospodarske javne službe na Občini Lukovica Rok Penec.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 03
Izšla: 20.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.04.2017
Danes ni dogodkov.
30.04.2017 | Kultura
Prvomajski nastopi Godbe Lukovica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo