Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-4°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-6°C | 4°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občina Lukovica – košček vsega


TURIZEM

| |
12.12.2012      7:43
A A

Občina Lukovica – košček vsega


V jeseni 2012 je Občina Lukovica izdala novejšo različico turistične brošure Občina Lukovica – košček vsega.


Naslovnica turistične brošure
Naslovnica turistične brošure
Deli:

Turistična brošura v krajših besedilih in v množici fotografij slikovito predstavlja Občino Lukovica in njene posamezne predele, življenje in aktivnosti številnih društev in neprofitnih organizacij, utrip življenja, bogato zgodovino in pestro kulturno dediščino. Predstavljen je tudi razvoj Črnega grabna, vezan na prometno povezavo, ki je od prazgodovine naprej potekla po dolini Radomlje in v katerega je močno posegla avtocesta Ljubljana – Celje.

 

Lahko rečemo, da občina Lukovica predstavlja izjemno barvit mozaik, ki nam v vsakdanjem življenju nudi pestro in razgibano preživljanje prostega časa.

 

Občinska uprava:

Katka Bohinc, univ.dipl. geog.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 10
Izšla: 23.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo