Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Popoldne bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno in ponekod megleno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
13°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 17°C
četrtek, 27.10.2016
10°C | 15°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

V novo leto z novim koledarjem


LOKALNE SKUPNOSTI, DRUŠTVA

| |
12.01.2015      19:44
A A

V novo leto z novim koledarjem


Ob zaključku koledarskega leta se člani moto kluba Rokovnjači tradicionalno podružimo in ob tem pogovorimo o preteklem letu, delovanju kluba in skujemo načrte za prihajajočih 12 mesecev.


Deli:

Letošnjo prednovoletno zabavo smo pripravili v Gostilni Furman v Lukovici. Po ogledu kratkega videa z moped dirke za Veliko nagrado Lukovice, je sledilo poročilo dela preteklega leta. Z veseljem sporočamo da so se izpeljali vsi načrtovani dogodki, razen Zimskega moto tabora, ki smo ga zaradi pomanjkanja snega, nadomestili z obiskom moto sejma v Italiji. Za prihajajoče leto je izdelan in potrjen ambiciozen vozni red s kar 13 dogodki, katere smo vse zabeležili tudi na nov klubski koledar, ki sta ga izdelala MIG Grega Cerar in MPG Gostič, za kar se najlepše zahvaljujemo. V planu so tradicionalni dogodki, kot so otvoritvena, nočna in zaključna vožnja, krvodajalska akcija, klubski pohod, moto piknik in strokovna vikend ekskurzija. Skupaj z AMD Lukovica pa smo si zadali kar dve moped dirki ter spretnostno in varno vožnjo. V želji po še enem uspešnem letu brez poškodb in nesreč smo zaključili uradni del srečanja. Vse prisotne je po odlični večerji zabaval ansambel Pr'jatli.

Ob tej priliki se zahvaljujemo vsem podjetjem in posameznikom, ki ste v preteklosti prisluhnili našim željam in se veselimo novih skupnih podvigov.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 29.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo