Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 29.05.2017

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 14 stopinj C.
12°C | 29°C
torek, 30.05.2017
14°C | 30°C
sreda, 31.05.2017
15°C | 30°C
četrtek, 01.06.2017
17°C | 30°C
petek, 02.06.2017
16°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 28.5.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
29°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Glasbena šola Polton v novih prostorih


KULTURA, KRONIKA, DOGODKI, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
12.04.2016      11:15
A A

Glasbena šola Polton v novih prostorih


Pomladno sonce je posijalo tudi v nove prostore glasbene šole Polton, ki je z aprilom odprla vrata na novi lokaciji v prvem nadstropju poslovne stavbe podjetja AVTO KVEDER d.o.o. v Lukovici, in privabilo nasmeh na lica najmlajših glasbenikov, ki so polni pričakovanj komaj čakali, da vstopijo v te nove prostore.


Nova pridobitev šole Polton
Nova pridobitev šole Polton
Deli:

V letu 2014 smo lahko prebrali članek o tem, da je Tomaž Jemec iz Rafolč ustanovil glasbeno šolo Polton z namenom, da bi lahko kvalitetno poučeval diatonično harmoniko po smernicah učnega načrta, ki je bil sprejet na ministrstvu za šolstvo, znanost in šport. Že takrat nam je omenil, da namerava v prihodnje odpreti oddelke še za ostala glasbila in s tem približati glasbo vsem tistim, ki so zaradi prezasedenosti javnih glasbenih šol ostali pred vrati. To namero je Tomaž kmalu predstavil sokrajanu in podjetniku Marjanu Kvedru, lastniku poslovne stavbe v Lukovici, ki mu je prisluhnil in podprl idejo o glasbeni šoli ter obljubil, da bosta našla rešitev. In danes že lahko vstopimo v nove prostore glasbene šole Polton, v katerih sta dve barviti učilnici. Vijolična učilnica s prelepim pogledom na gradiško cerkev in na s soncem obsijano dolino Črnega grabna, ki zelo blagodejno vpliva na učence kot tudi na starše, ki so prisotni na učnih urah ter čudovita zelena, ki nas očara z belim klavirjem pred zelenim ozadjem.

Z novimi prostori glasbene šole Polton je Tomaž še en korak bližje uresničitvi cilja, občina Lukovica pa je zagotovo dobila še en kulturni kotiček, kjer se bo veliko pelo in igralo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 25.05.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
28.05.2017
Danes ni dogodkov.
04.06.2017 | Družabni dogodki
Vabilo rokodelcev moravške doline
04.06.2017 | Družabni dogodki
Vabilo rokodelcev moravške doline

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo