Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 10.12.2016

jasno
Danes bo pretežno jasno, v Slovenski Istri bo občasno nizka oblačnost. Najvišje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
-4°C | 8°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 8°C
ponedeljek, 12.12.2016
2°C | 8°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 0°C
sreda, 14.12.2016
-5°C | 3°C
Opozorila
Sobota, 10.12.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
8°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Glasbena šola Polton v novih prostorih


KULTURA, KRONIKA, DOGODKI, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
12.04.2016      11:15
A A

Glasbena šola Polton v novih prostorih


Pomladno sonce je posijalo tudi v nove prostore glasbene šole Polton, ki je z aprilom odprla vrata na novi lokaciji v prvem nadstropju poslovne stavbe podjetja AVTO KVEDER d.o.o. v Lukovici, in privabilo nasmeh na lica najmlajših glasbenikov, ki so polni pričakovanj komaj čakali, da vstopijo v te nove prostore.


Nova pridobitev šole Polton
Nova pridobitev šole Polton
Deli:

V letu 2014 smo lahko prebrali članek o tem, da je Tomaž Jemec iz Rafolč ustanovil glasbeno šolo Polton z namenom, da bi lahko kvalitetno poučeval diatonično harmoniko po smernicah učnega načrta, ki je bil sprejet na ministrstvu za šolstvo, znanost in šport. Že takrat nam je omenil, da namerava v prihodnje odpreti oddelke še za ostala glasbila in s tem približati glasbo vsem tistim, ki so zaradi prezasedenosti javnih glasbenih šol ostali pred vrati. To namero je Tomaž kmalu predstavil sokrajanu in podjetniku Marjanu Kvedru, lastniku poslovne stavbe v Lukovici, ki mu je prisluhnil in podprl idejo o glasbeni šoli ter obljubil, da bosta našla rešitev. In danes že lahko vstopimo v nove prostore glasbene šole Polton, v katerih sta dve barviti učilnici. Vijolična učilnica s prelepim pogledom na gradiško cerkev in na s soncem obsijano dolino Črnega grabna, ki zelo blagodejno vpliva na učence kot tudi na starše, ki so prisotni na učnih urah ter čudovita zelena, ki nas očara z belim klavirjem pred zelenim ozadjem.

Z novimi prostori glasbene šole Polton je Tomaž še en korak bližje uresničitvi cilja, občina Lukovica pa je zagotovo dobila še en kulturni kotiček, kjer se bo veliko pelo in igralo.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 09
Izšla: 24.11.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
December 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
10.12.2016
Danes ni dogodkov.
11.12.2016 | Kultura
Monokomedija
11.12.2016 | Kultura
Monokomedija

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo