Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

delno oblačno
Ponoči bo v vzhodni Sloveniji pretežno jasno, drugod pa zmerno do pretežno oblačno. Predvsem ponekod na severozahodu bo lahko občasno rahlo deževalo. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 12 stopinj C.
10°C | 19°C
sreda, 26.04.2017
10°C | 18°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
19°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Božično novoletni koncert skupine skromnibend...


KULTURA

| |
19.01.2014      17:31
A A

Božično novoletni koncert skupine skromnibend


Januarsko kulturno mrtvilo ob številnih prireditvah v mesecu decembru je tokrat prekinil koncert ansambla skromniband. Skromni band je namenoma napisan z malo začetnico, ker so dekleti in fantje tako skromni, da tudi ime svojega ansambla pišejo z malo začetnico.


Deli:

V Kulturnem domu Antona Martina Slomška v Šentvidu se nam je tokrat predstavila skupina mladih glasbenikov, ki ustvarjajo katoliško slavilno glasbo. Skupina, ki skupaj ustvarja že dve leti izvaja vse od priredb cerkvenih ljudskih pesmi  do lastnih avtorskih skladb. Njihov namen je z glasbo slaviti Boga in mu darovati svoje talente, ki jih nimajo malo kakor so nam tokrat pokazali. Na odru dvorane in ob njem pa so se zbrali tudi pevci mladinskega pevskega zbora iz Brda, da so skupaj zapeli nekaj pesmi. Skromni bend sestavljajo Simon Jurše iz Trzina, Jan Giacomelli iz Ljubljane, Julija Zadravec iz Ljutomera, Ana Brumec je doma v Ljubljani in na Spodnji Polskavi, Rok Mulec iz Unca in Janez Meden iz Lukovice. S koncerti bi radi sredstva za izdajo samostojne zgoščenke in se zato vsem, ki so jim tokrat prisluhnili in namenili dar za njihov projekt v letu 2014 zahvaljujejo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 03
Izšla: 20.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.04.2017
Danes ni dogodkov.
30.04.2017 | Kultura
Prvomajski nastopi Godbe Lukovica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo