Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

jasno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
2°C | 10°C
nedelja, 26.02.2017
-4°C | 11°C
ponedeljek, 27.02.2017
-2°C | 13°C
torek, 28.02.2017
5°C | 14°C
sreda, 01.03.2017
3°C | 13°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
2°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Božično novoletni koncert skupine skromnibend...


KULTURA

| |
19.01.2014      17:31
A A

Božično novoletni koncert skupine skromnibend


Januarsko kulturno mrtvilo ob številnih prireditvah v mesecu decembru je tokrat prekinil koncert ansambla skromniband. Skromni band je namenoma napisan z malo začetnico, ker so dekleti in fantje tako skromni, da tudi ime svojega ansambla pišejo z malo začetnico.


Deli:

V Kulturnem domu Antona Martina Slomška v Šentvidu se nam je tokrat predstavila skupina mladih glasbenikov, ki ustvarjajo katoliško slavilno glasbo. Skupina, ki skupaj ustvarja že dve leti izvaja vse od priredb cerkvenih ljudskih pesmi  do lastnih avtorskih skladb. Njihov namen je z glasbo slaviti Boga in mu darovati svoje talente, ki jih nimajo malo kakor so nam tokrat pokazali. Na odru dvorane in ob njem pa so se zbrali tudi pevci mladinskega pevskega zbora iz Brda, da so skupaj zapeli nekaj pesmi. Skromni bend sestavljajo Simon Jurše iz Trzina, Jan Giacomelli iz Ljubljane, Julija Zadravec iz Ljutomera, Ana Brumec je doma v Ljubljani in na Spodnji Polskavi, Rok Mulec iz Unca in Janez Meden iz Lukovice. S koncerti bi radi sredstva za izdajo samostojne zgoščenke in se zato vsem, ki so jim tokrat prisluhnili in namenili dar za njihov projekt v letu 2014 zahvaljujejo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 01
Izšla: 02.02.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 25 26 27 28 1 2 3 4 5 6
25.02.2017 | Turizem
Pustna povorka
25.02.2017 | Turizem
Pustna povorka

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo